• Reklama

Lenovo Vibe X2 czy Xiaomi MI3?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Lenovo Vibe X2 czy Xiaomi MI3?

Postprzez dyymianek » 15 cze 2015, o 12:50

Witam,

Cena (bez VAT): 700zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4,7"-5" (preferuje 5" z zachowaniem małych rozmiarów całego telefonu)
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB/8 GB wzwyż/
Dual/Single sim: Mile widziany dual, chociaż do tej pory korzystam z single sim
Preferowane marki: Lenovo Vibe X2, Xiaomi Mi3
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Dobra jakość rozmów, głośne rozmowy, dobry zasięg, dobry GPS, przyzwoita jakość muzyki na słuchawkach, bateria wytrzymująca pracę z endomondo + radio internetowe ponad 5-8h
Opis: Obecny Lenovo S660 uległ awarii po roku użytkowania (zaczął gubić zasięg), więc nastąpiła konieczność nieplanowanej zmiany telefonu, z którego byłem do tej pory zadowolony. Nie zraziłem się do marki Lenovo ani tym bardziej do chińskiej technologii. Potrzebuje dobrej jakości rozmów (praca w hałasie) oraz przyzwoitej baterii - często korzystam z endomondo na rowerze przy kilkugodzinnych wycieczkach.

Czytałem recenzje, przeglądałem oferty i wytypowałem dwa telefony, które niejako przypadły mi do gustu - Vibe X2 oraz Xiaomi MI3. Który z nich lepiej sprawdzi się do moich zastosowań lub co jeszcze innego możecie polecić? W gry nie gram, dodatkowe aplikacje rzadko ściągam, więc telefon ma spełniać idealnie funkcje telefonu.
dyymianek

Telefon:: SE Arc S

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?