• Reklama

Lenovo S939 - root na nowo

Na forum Lenovo znajdziesz informacje jak zmienić ROM, ROOT, uzyskasz pomoc, przeczytasz opinie o o Lenovo S650, Lenovo S660, Lenovo A850, Lenovo s820, Lenovo P760, Lenovo K900, Lenovo vibe X, K910

Lenovo S939 - root na nowo

Postprzez skawin » środa, 29 października 2014, 13:17

Witam. Mam mały problem od 2 dni borykam się z problemem braku roota. Robiłem backupy i w pewnym momencie SuperSu chciał zaktualizować binaria i od tego czasu w SuperSu wyskakuje "Nie wykryto binarii Su i SuperSu nie mógł ich zainstalować Huston, mamy problem". Czyli jednym słowem dupa bo nie moge wrzucić recovery po angielsku nie mówiąc już pewnie o wrzuceniu nowego romu.
Wyczytałem żeby odinstalować SuperSu i dać ustawienia fabryczne i na nowo zainstalowac SuperSU, czy moge odrazu dać ustawienia fabryczne.
Niestety po resecie ustawień z pozycji menu w telefonie dalej to samo - aktualizowałem SuperSu i nic. Kto mi podpowie jakim programem zrobić roota
Czy do Lenovo S939 mogę użyć Frameroota? Może być tak że nie zadziała Frameroot to wtedy Vroot?
Co zrobić z apką SuperSu - odinstalować jesli bedę robić roota tymi dwoma programami?
Z góry wielkie dzięki za pomoc.
skawin

Pochwały: 1

Reklama

Re: Lenovo S939 - root na nowo

Postprzez skawin » czwartek, 30 października 2014, 13:12

Oki temat nieaktualny, na pokładzie znalazł kk 4.4
skawin

Pochwały: 1

Powrót do Lenovo