• Reklama

Lenovo S920 rynek zachodni

Lenovo S920 rynek zachodni

Postprzez Wilier » niedziela, 19 stycznia 2014, 16:03

Cześć,
mama zamiar kupić Lenovo S920 (ewentualnie P780 jeszcze nie zdecydowałem). Problem jest taki, że nie bardzo znam się na pojęciach typu pasmo transmisji danych. Z tego co wyczytałem np. tu http://www.geekbuying.com/item/Lenovo-S ... 17878.html smartfon oferuje następujące możliwości 2G: GSM900/1800/1900MHz 3G: WCDMA2100MHz. Zatem czy urządzenie jest przystosowane do polskich warunków ? (jestem w sieci play)
Wyczytałem, że Aero2 wymaga modemu obsługującego pasma transmisji danych odpowiednio 900mHz i 2500mHz dla technologi HSPA+ i LTE. Niestety żaden z tych smartfonów nie jest uzbrojony w wyżej wymienione technologie. Dobrze wnioskuję, że nie ma szans na Aero2 ?
I ostatnia kwestia importu z Chin. Cło i znaczek CE. Czy przez brak tego znaczka możliwa jest sytuacja, że przesyłka nie przejdzie przez granice ? Zamawiałem już wiele rzeczy z Chin ale wartość przesyłki nie przekraczała nigdy 50-60$ czy przy wartości +200$ jest duża szansa, że zostanie dołożone cło ?

EDIT:

pozdrawiam serdecznie i będę wdzięczy za pomoc
Wilier

Reklama

Re: Lenovo S920 rynek zachodni

Postprzez sonic » wtorek, 11 lutego 2014, 12:34

Jeżeli mieszkasz w mieście nie będziesz mieć problemu z zasięgiem, w dziczy lepiej sprawdza się 900 MHz. Mój telefon też ma tylko 2100 MHz i nie narzekam, też jestem w PLAYu.

Mam pytanie o ROMy - ktoś widział jakiś z językiem Polskim? bo niby wszyscy piszą że mają PL a jak pytam o szczegóły to wychodzi że tylko EN/CN albo ew. kraje hinduskie jeszcze?
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 14

Re: Lenovo S920 rynek zachodni

Postprzez bartazzz » wtorek, 11 lutego 2014, 13:28

aero 2 nie pójdzie na s920, ale telefonik zacny
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Powrót do Dyskusja o telefonach Lenovo