• Reklama

lenovo s820 problem

Lenovo S820

lenovo s820 problem

Postprzez shhaddoww » 21 sty 2015, o 23:44

Witam.
Mam problem z ww. telefonem, a mianowicie.
Telefon do dzisiejszego dnia dziłał bez problemowo, a dziś zaczeły się problemu.
W trakcie pracy telefonu zamykają się samoczynnie aplikacje: kontakty, telefon i wiele innych systemowych.
Stwierdziłem że winny jest android, poprostu sie uwalił. Wiec postanowiłem go przeinstalować, i zaczeły się kolejne problemy. Instalacja z katry SD zatrzymała się w miejscu i przez pół godziny nic nie poszło.
Postanowiłem zainstalować przez SP Flasha, Instalowanie rozpoczeło się normalnie i gdy zaczeło wgrywać pliki do pamięci wyskoczył (przy 28%) błąd BROM ERROR : S_DA_SDMMC_WRITE_FAILED (3149).
Po wielu kombinacjach wgrałem androida przez kartę SD ale są spore problemy z jego funkcjonowaniem.
Samoczynnie zamykają się procesy systemowe juz po włączeniu telefonu. W trakcie działania także czsami wyłączą się kontakty, przy próbie włączenia aparatu wyskakuje konumikat że aplikacja została zamknięta.

Proszę o pomoc, poradę co może być przyczyną. Czy to jakieś uszkodzenie pamięci? Co zrobić żeby wszystko działało poprawnie.

Z góry dziękuję za pomoc
shhaddoww

Reklama

Powrót do Lenovo S820