• Reklama

Lenovo P780, Kraków i okolice, poszukuję pomocy za $ :-)

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Lenovo P780, Kraków i okolice, poszukuję pomocy za $ :-)

Postprzez TLasky » 14 lis 2014, o 03:06

Witajcie

Po wielu godzinach rozmaitych prób, czytaniu setek for itp. z mojej próby zmiany ROMU wyszło tyle, że udało mi się spier... nowiutkiego Lenovo P780 (był na KitKat, chciałem dobrą wersję JB). Jako że postawienie go do pionu przekracza moje możliwości (dopiero zaczynam zabawy z softem) szukam kogoś, kto byłby w stanie:

1. Przywrócić mi IMEI (taki byłem sprytny, że go skasowałem :-D), a nawet dwa, jako że jest to dual sim.
2. Postawić mi odpowiednie recovery i najlepszą zawierającą język polski wersję bazowego ROMU dla P780 (czyli jeśli dobrze kojarzę to chyba Android 4.2 ROW_124 czy jakoś tak, chyba, że jest jakiś lepszy o którym nie wiem to chętnie posłucham dobrej rady :-)).

I sprawić, żeby to cudne dziecko chińskiej techniki nareszcie zaczęło płynnie i sprawnie działać, nie wpierdzielając mi baterii tak jak na Andku 4.4.

Pomoc oczywiście nie za darmo, możliwa realizacja u mnie w chacie (sugeruję własny komp, bo u mnie burdel w driverach, że hoho! w każdym razie Lenovo nie znajdzie za... Chiny? :-D), jak też opcja przewózki dom -> moja chata -> dom.

Oferty wraz z kwotą proszę kierować na priv, piwko przy robocie gratis (w końcu mogę podwieźć :-)). Proszę o nie przesyłanie ofert w rodzaju "Wyślij mi telefon, to zrobię Ci to za XX zł" choćby to nawet miało kosztować 1 zł.

Dodam, że telefon przyszedł do mnie z Chin i jest zrootowany, kupowałem go u jednego z najlepszych sprzedawców, wiec na 99,9% jest oryginalny i legalny.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Reklama

Re: Lenovo P780, Kraków i okolice, poszukuję pomocy za $ :-)

Postprzez TLasky » 16 gru 2014, o 21:00

Proszę o zamkniëcie tematu. Pomogl mi kolega JDStar, po krotkim pobycie u niego telefon wrocil w swietnej formie (po instalacji ok. 50 aplikacji antutu dobija pod 16 000 :-)). Polecam tego zacnego czleka jesli macie przerastajacy Was problem ze swoimi chinolkami :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia


Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama