• Reklama

lenovo P780 czy s660 albo jakaś alternatywa z dużą baterią

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

lenovo P780 czy s660 albo jakaś alternatywa z dużą baterią

Postprzez gringo87 » 15 lis 2014, o 20:29

Witam, Poszukuję telefonu do firmy z dużą baterią, Przez dwa tygodnie miałem huwei ascend g630. jakość wykonania samsunga to była, ale nie sprzedawał bym go gdyby nie bateria, przy moim użytkowaniu wytrzymywał trochę ponad dzień. Od premiery zachorowałem na s660 ale p780 przekonuje mnie większą baterią. tak czytam i sam nie wiem co wybrać bo zależy mi bezawaryjności o jednym i o drugim wyczytałem że potrafią szybko się zapsuć, specjalnie na parametrach mi nie zależy choć 1gb ram, 8mpx camera by się przydało choć bardziej zależy mi na:
-Bateria
-jakości wykonania - przymierzałem się do kruger&matz drive 2 ale to straszny plastix pomijając już grubość z baterią 4000mAh
-no i bezawaryjność bo nie uśmiecha mi się co jakiś czas odsyłać telefon w chińskie czeluści i czekać miesiącami na reklamacje ( rozważam również zakup w PL od firm które dają gwarancję serwisową tylko czy warto dopłacać 100-200zł?)
może warto dopłacić za s860 albo macie coś innego do polecenia? ???????
budżet max 700pln z wysyłką
dzięki za odp
gringo87

Telefon:: Nokia

Reklama

Re: lenovo P780 czy s660 albo jakaś alternatywa z dużą bater

Postprzez gringo87 » 17 lis 2014, o 00:05

nikt niw wie>?
gringo87

Telefon:: Nokia

Re: lenovo P780 czy s660 albo jakaś alternatywa z dużą bater

Postprzez katny » 17 lis 2014, o 22:01

Wybierz p780.korzystałem z niego przez rok i nic się nie posypało,ma kilka romów do wyboru,działa stabilnie a bateria to bajka-3 do 4 dni korzystania

Autor postu otrzymał pochwałę
katny

Pochwały: 2

Powrót do Jaki telefon kupić ?