• Reklama

Lenovo P70 - Czy możliwa jest wymiana akumulatora 4000mAh?

Na forum Lenovo znajdziesz informacje jak zmienić ROM, ROOT, uzyskasz pomoc, przeczytasz opinie o o Lenovo S650, Lenovo S660, Lenovo A850, Lenovo s820, Lenovo P760, Lenovo K900, Lenovo vibe X, K910

Lenovo P70 - Czy możliwa jest wymiana akumulatora 4000mAh?

Postprzez imp » niedziela, 28 czerwca 2015, 17:47

Cześć.
Mam pytanie odnośnie akumulatora zainstalowanego w Lenovo P70. Jak wiadomo jest on zamontowany na stałe, i nie da się go w prosty sposób samemu zdemontować. Jednak na YouTube można znaleźć filmik https://www.youtube.com/watch?v=etN4LJVAsDk, który pokazuje jak dostać się do podobnego akumulatora w modelu Lenovo P780. Czy akumulatory do P70 są dostępne w sprzedaży, i czy nasze rodzime serwisy GSM dokonują takiej wymiany? Interesuję się zakupem P70 odstrasza mnie jedynie brak możliwości prostej wymiany akumulatora w przypadku jakiejś awarii bądź jego zużycia.

To mój pierwszy post na forum więc jeśli zadałem pytanie w nieodpowiednim miejscu to proszę o przeniesienie.
imp

Reklama

Re: Lenovo P70 - Czy możliwa jest wymiana akumulatora 4000mA

Postprzez m-jawor » czwartek, 9 lipca 2015, 12:15

Na pewno są akumulatory w sprzedaży,a wymiana przy podstawowych zdolnościach manualnych i odpowiednim śrubokręcie, to żaden problem. Ale jak ktoś chce płacić 50-100 za wymianę to serwis na pewno się ucieszy. Nie ma telefonów, w których nie można wymienić aku.
m-jawor

Powrót do Lenovo