• Reklama

Lenovo K900 vs Lenovo K910 (Vibe Z) vs Xiaomi MI3

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Lenovo K900 vs Lenovo K910 (Vibe Z) vs Xiaomi MI3

Postprzez SpiderSSJ2 » 25 sie 2014, o 14:26

Witam!
Postanowiłem zmienić mojego wysłużonego galaxy ace na telefon który będzie można naprawde nazwać smartfonem. Celowałem w Nexusa 4 lub Galaxy S3 jednak natknąłem się na to forum i coraz bardziej skłaniam się do sprowadzenia czegoś z Chin.
No właśnie tylko czego?

MÓJ BUDŻET TO MAX 300$

Chciałbym żeby telefon był szybki, miał niezły aparta i znośną baterie. Zależy mi na szybkości w grach/aplikacjach wygodnym korzystaniu z internetu i ogólnym komforcie z używania tel. (Stąd moja obawa przed 5,5 calowymi wyswietlaczami.)

Moj pierwszy typ to Lenovo K900 podoba mi się jego stylistyka, osiągi też ma całkiem niezłe martwi mnie tylko rozmiar nie wiem jak komfortowe będzie korzystanie z 5,5 calowej słuchawki. (ktoś się wypowie?) Telefon może dostać za +-250$

Mój drugi typ to K910 w cenie około 280$. Podobno jest troszke szybszy od poprzednika opłaca się dokładać 30$ do K910? Czym różnią się te telefony oprócz procesora i obsługą dual sim?

I na koniec, jak do tych dwóch telefonów ma się Xiaomi MI3? Trzeba wyłożyć około 300$ za niego czy warto? Czy jest lepszy od tych dwóch telefonów od lenovo?

Czy jest jakis telefon który byłby lepszy w kategorii cenowej do 300$ ? Przemyśle też tańsze propozycje, bo sam nie wiem czy nie zadowoliłbym się czymś tańszym. Czekam na pomoc. :) Pozdrawiam!
SpiderSSJ2

Telefon:: Galaxy Ace

Reklama

Re: Lenovo K900 vs Lenovo K910 (Vibe Z) vs Xiaomi MI3

Postprzez Dablju » 25 sie 2014, o 14:52

Z tego co wyczytałem na zagranicznych forach to K900 ma problemy z i tak niezbyt dużą baterią (2500mAh), więc z tych trzech bym go jednak odrzucił. Z tych co podałeś to Mi3 wypada najlepiej, ma jednak jeden mankament który wiele osób mu wytyka, mianowicie brak wejścia na kartę SD - 16 GB (ok 11GB dla usera) może być zbyt mało by zmieścić gry, muzykę, mapy, jakiś film a za 64GB płaci się już zdecydowanie więcej. Chyba, że nie potrzebujesz zbyt dużo miejsca to bym się nawet nie zastanawiał ;)
Dablju
VIP

Pochwały: 35
Telefon:: ZTE Geek
ROM: 4.2.2

Powrót do Porównania telefonów