• Reklama

lenovo a916

lenovo a916

Postprzez pman » środa, 4 marca 2015, 13:12

Witam, zbieram się do zakupu telefonu i wybór padł na lenovo a916. Chciałbym jednak zasięgnąć Waszej opinii o tym produkcie. Proszę o odpowiedz jak to jest z dual sim , u niektórych działa po wpisaniu kodu u innych nie...Ponoć trzeba wgrywać nowy rom, ale takie sprawy nie są na moja głowę. Telefon służy mi do dzwonienia, czasem jakieś zdjęcie lub film, a z gier to pasjans w kolejce do lekarza ;) Kolejna sprawa zależy mi na w miarę wyraźnych zdjęciach i filmach, czy pod tym względem lenovo a916 spełnia oczekiwania przeciętnego zjadacza chleba?
Proszę o opinie i uwagi.
Pozdrawiam
pman

Reklama

Re: lenovo a916

Postprzez Venn » środa, 4 marca 2015, 15:01

Dual SIM działa na najnowszym dostępnym oprogramowaniu, nie ma wtedy z tym najmniejszego problemu. Trzeba wgrać najnowszy dostępny system ze strony needrom.com, a potem wpisać w dialerze kod podany w temacie i po zrestartowaniu telefonu wszystko działa:) Jak ktoś jest obcykany to wgra Ci to w miarę sprawnie, jest też instrukcja krok po kroku, która prowadzi za rączkę i można to zrobić samemu, wystarczy znać angielski na podstawowym poziomie:)
Tak samo są też opinie o słabo działającym dotyku- to była bolączka pierwszej wersji systemu, która później została poprawiona, ale informacji o tym już tak łatwo nie da się znaleźć ;)
Fotki wg mnie wychodzą ok, nie ma tragedii, podwójna dioda doświetlająca LED robi całkiem dobrą robotę jako latarka:)
Wrzucę zdjęcie próbne z mojego egzemplarza a916 (na sprzedaż, sprawdzałem czy aparat i autofocus działają poprawnie), powiększ sobie i sprawdź czy Ci wystarcza taka jakość:
Obrazek

Filmików nie robiłem, więc się niczym nie podzielę:)
Venn
AKTYWNY

Pochwały: 42

Powrót do Dyskusja o telefonach Lenovo