• Reklama

Lenovo a830 ? z Chinatronica? a może z innego sklepu?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Lenovo a830 ? z Chinatronica? a może z innego sklepu?

Postprzez surgot » 25 sie 2013, o 19:04

Witam.
Chce kupic nowy smartfon, 1 raz z Ali.. i tak myśle o Lenovo a830, nie wiem czy to dobry pomysł, wszyscy mi mówią że to strata pieniędzy. Chciałbym zamówić na aliexpres w tym sklepie ale nie koniecznie http://www.aliexpress.com/item/New-Arri ... 25110.html
I teraz moje pytanie czy ktoś zamawiał z Chainatronika i czy dostał telefon z oryginalną baterią (2250) czy z baterią 2000mAH ponieważ w tabelii opcji jest że: Standard and gift :
1 phone,1 original Battery(2000mAH),1 usb cable,0 earphone,1 user manual,1 Phone box,1 Charger ta pierwsza tabelka i czy dostał słuchawki i czy akcesoria są oryginalne.
A jak z gwarancją u Chinatronic jak bym dostał telefon niesprawny, uszkodzony nie sprawiają trudnośco, ma ktoś jakieś doświadczenia? W jakim sklepie można mieć pewność że telefon niesprawny uszkodzony naprawią?
Chodzi mi o w miarę najtańszą opcję a830 z pewnego sklepu co respektuje gwarancje, nie wiem czu to dobry momęt na jego kupno bo tydzień temu wydawało mi się że w paru sklepach był taniej?
I jeszcze jak ktoś wie tam pod ceną są 2 opcje kuponu jeden obniżający cene o 5$ za zamówienie powyżej 299$ ale jest i drugi kupon na 5$ ale nie opisany, działa ten kupon albo jak ktoś wie co trzeba spełnić żeby działał. Jak mam kupon Supernowa i kupie przedmiot to ile czasu mam na zapłate bo nie mam konta a jak wiadomo procedurt trwają :)
Czy darmowa przesyłka jest bezpieczna i czy mnie zima nie zastanie?
Wie ktoś jakie telefony Lenovo oprócz a820 a830 działają z aero2 bo s820 p780 nie, choć powinny.
Nie wiem czy to dobry dział czy nie jak coś prosze o poprawienie.
Proszę o odpowiedzi i podpowiedzi tych co mają jakieś doświadczenia z tym tematem.
surgot

Pochwały: 1

Reklama

Re: Lenovo a830 ? z Chinatronica? a może z innego sklepu?

Postprzez marx » 25 sie 2013, o 23:08

oceny-i-opinie-o-sprzedawcach-z-aliexpress-t2277.html

Poza tym poczytaj trochę forum, bo odpowiedzi juz padly na twoje pytania.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez surgot » 27 sie 2013, o 15:31

Tak na część moich pytan to prawda mogę znaleźć odpowiedz.
Ale na główne pytanie nie: Jak ktoś zamawiał w Chinatronik Lenovo a830 to czy dostał z oryginalna baterią czy jak w tabeli 2000 mAH czy dostał sluchawki, i czy akcesoria są oryginalne? i jak u nich z gwarancja jak coś jest nie tak, czy robią problemy?
Mółbym ich zapytać ale nie mam jeszcze konta i nie wiem bardzo co i jak a poza tym jak ktoś kupuje to mógłby napisać co dostał w zestawie.
surgot

Pochwały: 1

Postprzez marx » 27 sie 2013, o 19:45

dostaniesz oryginalny telefon zz oryginalnymi akcesoriami plus dodatkowo silikonowe etui, folie ochronną x2 na ekran jak dopiszesz po zakupie w wiadomości do sprzedawcy "telchina.pl"
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI