• Reklama

Lenovo a820 Pęknięta szybka aparatu POMOCYYY

Lenovo a820 Pęknięta szybka aparatu POMOCYYY

Postprzez mikouai » piątek, 27 marca 2015, 15:12

cześć, dzisiaj przypadkowo stłukłem szybkę aparatu w moim lenovo a820. upadł mi, nic się nie uszkodziło, aparat działa tylko widać wielką krechę na zdjęciach przez to pęknięcie na obiektywie , co jest straszne. potrzebuję to naprawić - nie mam pojęcia jak się za to zabrać, a bardzo zależy mi na czasie - za 2 tyg jadę do Szwecji a tam potrzebuję sprawnego aparatu w telefonie.
znalazłem na aliexpress jakąś aukcję za 10 dolarow, ale nie wiem czy potrafiłbym to wymienić, no i nie mam za bardzo czasu, bo nie wiem ile by szło z chin.http://www.aliexpress.com/item/Original-Back-Camera-Lens-Camera-Glass-Repair-Replacement-Parts-For-Lenovo-A820-Directly-From-Service-Centre/1820682828.html
czy są gdzieś jakieś serwisy które by mi pomogły? ile by to kosztowało?
czy da się ewentualnie wymienić to na własną rękę?

pomocy. z góry dzięki za wszelkie rady!
mikouai

Reklama

Re: Lenovo a820 Pęknięta szybka aparatu POMOCYYY

Postprzez Venn » piątek, 27 marca 2015, 15:20

Jak za dwa tygodnie masz wyjazd to szukaj części w PL albo od razu zamawiaj do Szwecji, jest spore ryzyko, że ta część Ci nie zdąży dojść przez 2 tygodnie i będziesz mieć problem- to moja sugestia.
Venn
AKTYWNY

Pochwały: 42

Postprzez mikouai » niedziela, 29 marca 2015, 18:15

w sumie jestem pewny ze nie ogarne tego tam na miejscu.
jakie serwisy lenovo polecacie?
mikouai

Postprzez d0m3l » wtorek, 31 marca 2015, 02:59

Na pewno nie będzie to skomplikowane, ono jest przyklejane, możesz nie zdążyć z zamowniem, według mnie to możesz spróbować to aktualne odkleic lub pokruszyć do końca aby obiektyw byl odsłonięty, wtedy aparat będzie działał, ale wtedy jak z jajkiem, bo możesz porysowac obiektyw podczas noszenia telefonu
d0m3l

Pochwały: 1

Powrót do Dyskusja o telefonach Lenovo