• Reklama

Lenovo a806 vs Sony Xperia Z1

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Lenovo a806 vs Sony Xperia Z1

Postprzez magnus44 » 17 gru 2016, o 00:33

Co dla was byłoby lepsze z tej parki? Lenovo czy Sony? Są na podobnym "poziomie technologicznym", jednak jest parę argumentów za i przeciw:

- Lenovo byłby fabrycznie nowy, a Sony używany.
- Nie wiem jaką matrycę ma Lenovo i jak sie spisuje. Sony... wiadomo jaką, jedną z lepszych na tym swiecie, jeśli chodzi o fotografię smarfotnową. No ale przednią Sony ma tylko 2mpx, a Lenovo 5 mpx.
- Oba mają KitKata, Sony oczywiście z aktualizacją do 5.1, a z Lenovo to nie wiadomo. Podobno jest jednak do niego cyanogenmod.
- I co byłoby lepsze? Czterordzeniowy Snapdragon 800 z taktowaniem 2,20u Sony, czy ośmiordzeniowy MediaTek MT6592 z taktowaniem 1,7 u Lenovo? Jak wpływałoby to na wydajnosć?
- Dostęp do akcesoriów, szkieł hartowanych, silikonowych etui, itd. U Sony to raczej pewne, czy u Lenovo też tak jest?

Pod względem sprzętu wybrałbym Sony, ale pod względem wyglądu Lenovo. Już sam nie wiem. :cry:
magnus44
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 22:28
Telefon:: Prestigio

Reklama

Re: Lenovo a806 vs Sony Xperia Z1

Postprzez tomikitwo » 17 gru 2016, o 02:21

Xperia z1 jest dużo lepszym telefonem od Lenovo a806 i jeśli jest w ładnym stanie to ja bym się nawet sekundę nie zastanawiał.

Wysłane z mojego ZTE A2017 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
tomikitwo
AKTYWNY
 
Posty: 223
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 16:38
Pochwały: 29
Telefon:: 3310

Re: Lenovo a806 vs Sony Xperia Z1

Postprzez magnus44 » 17 gru 2016, o 18:22

Dzięki za Twoją opinię! Fakt, chyba wybiore xperię, od dawna jestem miłośnikiem Sony, że względu na idealną wręcz matryce aparatu.

Czy wie ktoś haka jest wartość przysłony w aparacie w xperii?
magnus44
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 22:28
Telefon:: Prestigio


Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama