• Reklama

lenovo a806 - działa tylko na ładowarce, mrugający ekran

lenovo a806 - działa tylko na ładowarce, mrugający ekran

Postprzez rooooooooooooza » 15 wrz 2016, o 09:20

Cześć! Potrzebuję porady. Kupiłam w październiku telefon lenovo a806, po wgraniu nowego softa działał bez zarzutu. Jednak od ok 2-3 tygodni ekran zaczął dziwnie mrugać/migotać (nie wiem, jak to określić), a od trzech dni wyłącza się kilka a nawet kilkanaście razy dziennie, po czym wchodzi napis "lenovo", potem "miui" i w tym momencie zapętla się i do momentu wyjęcia baterii restartuje się tak w kółko. Jedyną opcją w takiej sytuacji jest podłączenie do ładowarki - wtedy jest lepiej, choć i wtedy zdarza mu się wyłączyć.
Wczoraj zrobiłam przywrócenie ustawień fabrycznych i wyjęłam kartę sim żeby na spokojnie korzytać z innego telefonu, - niewielkie zmiany zmiany jeśli chodzi o mrużenie ekranu, wyłączył się tylko dziś rano jak otworzyłam kilka aplikacji.
Domyślam się, że to może być problem albo z płytą główna albo z baterią, ale nie wiem jak to sprawdzić. Czy jeśli byłaby to płyta główna jest sens naprawiać ten telefon?
Z góry dziękuję za każdą poradę.
Dodam tylko: android 4.4.2, MiUI 5.8.7.
rooooooooooooza

Reklama

Powrót do Pomoc techniczna