• Reklama

Lenovo A8

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Lenovo A8

Postprzez fake4r » sobota, 22 listopada 2014, 14:31

Widzę że masz problem z rozpoznaniem aukcji które są podróbki a które oryginały.
Popatrz sobie pod klapką, na tych zdjęciach co podałem i już powinieneś wiedzieć jak rozpoznać który jest który, u góry fake na dole ori.
Obrazek
Obrazek
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Reklama

Postprzez E65 » sobota, 22 listopada 2014, 17:59

Ja też sie podepnę pod ten wątek - koledzy ja też kupiłem już Lenovo S820t - oczywiście podróbka - był to mój pierwszy zakup na Ali więc frycowe trzeba zapłacić - sprzedałem go po kosztach- ale nie o to chodzi - czyli kupując telefon najlepiej porównać go ze stroną producenta czy są te same parametry- bo trudno jest popatrzeć pod baterię w aparacie po drugiej stronie świata.
Czy jest jeszcze jakaś inna możliwość?
E65

Postprzez fake4r » sobota, 22 listopada 2014, 18:02

Upewnić się na forum i kupować u sprzedawców z dużym feedbackiem. Jak jest cena podejrzanie niska to też przeważnie jest wałek.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Postprzez NikodemJ » niedziela, 23 listopada 2014, 19:07

Dodatkowo chińczycy często przy podróbkach dają jakieś dodatkowe oznaczenia (G5S+, P780t, A820c itp). Zwykle też w opisie można się doczytać, żę jest to np wersja "Customized".
HTC Desire HD -> Lenovo A820 -> Xiaomi Hongmi -> Jiayu G4S -> OnePlus One
NikodemJ

Pochwały: 2

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?