• Reklama

Lenovo A8 2GB RAM, LTE, okta-core 1.7GHz za 450zł!

Re: Lenovo A8 2GB RAM, LTE, okta-core 1.7GHz za 450zł!

Postprzez gelu8 » sobota, 5 grudnia 2015, 02:44

Pytanie o Russian Version przewijało się już tam w pytaniach pod aukcją, osobiście też pisałem. Chodzi wyłącznie o to, że telefon ma soft również z językiem rosyjskim. Sprzedawca zapewniał kilkukrotnie, że jest też język polski, ale i tak większość z kupujących ten telefon będzie wgrywała innego softa więc to raczej bez znaczenia :) Jeśli zależy komuś na czasie - podobno sprzedawca ma dużo zamówień, czekam już 8 dni na wysyłkę.
gelu8

Reklama

Re: Lenovo A8 2GB RAM, LTE, okta-core 1.7GHz za 450zł!

Postprzez GCh » wtorek, 16 lutego 2016, 00:29

No to mamy pierwsze schody przy próbach zabawy z telefonem. Za nic nie idzie zrobić kopii MTK Droidem.
Oczywiście debugowanie włączone, abdb insecure instalowane, sterowniki poprawne. Straciłem już ponad 2 godziny na samą kopię zapasową, a gdzie tu do instalacji oprogramowania.
1. Wersja 2.5.3.-> brak kopii PRELOADER i ANDROID
2. Wersja 2.4.7.-> błąd w czasie wykonywania kopii i nie zapisało, brak możliwości "prepare blocks..."
3. Wersja 2.5.2.-> brak pliku Android_scatter i nie można sprawdzić poprawności
4. Wersja 2.5.3 -> po restarcie telefonu i kompa -> brak PRELOADER i ANDROID
5. Wersja 2.5.1 -> błąd pamięci jakiś i nie szło nic zrobić
6. Wersja 2.5.0 -> brak pliku Android_scatter , nawet go nie generuje pod żadną inną nazwą
7. Wersja 2.4.8 -> 45 min i błąd i brak Android_scatter....
8. Wersja 2.4.0 -> brak PRELOADER "-- preloader_and_dsp: md5 OK; - The signature isn't found! ... File Size Too Small!"

Nie mam już pomysłów, a mimo wszystko chciałbym mieć tą kopię zrobioną. Chyba, że ta kopia nr 1 jednak się do czegoś przyda? Albo te bez scattera, których się nie da "przetentegować" do Flash Toola?
GCh

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja o telefonach Lenovo