• Reklama

Lenovo a606

Na forum Lenovo znajdziesz informacje jak zmienić ROM, ROOT, uzyskasz pomoc, przeczytasz opinie o o Lenovo S650, Lenovo S660, Lenovo A850, Lenovo s820, Lenovo P760, Lenovo K900, Lenovo vibe X, K910

Lenovo a606

Postprzez Leszekw » piątek, 20 lutego 2015, 01:17

Witam, nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat, więc zakładam nowy:
kupiłem ten model, ogólnie telefon bardzo fajny, ale jest parę problemów: miał być język polski a okazało się, że tylko główne menu jest po polsku a głębiej angielski, dodatkowo nie ma wyszukiwania głosowego w jęz. polskim na czym mi zależało. Inny problem, to wyświetlanie kontaktów na liście połączeń. Jeśli w kontaktach jest wprowadzony numer tel. z przedrostkiem +48 to w rejestrze połączeń się wyświetla, a w skrzynce odbiorczej sms nie, jeśli przedrostka +48 nie ma, to jest odwrotnie. Czy jest oprogramowanie do tego telefonu, które rozwiązuje te problemy?
Leszekw

Reklama

Re: Lenovo a606

Postprzez zawel » piątek, 20 lutego 2015, 13:28

Leszekw napisał(a):kupiłem ten model, ogólnie telefon bardzo fajny, ale jest parę problemów: miał być język polski a okazało się, że tylko główne menu jest po polsku a głębiej angielski, dodatkowo nie ma wyszukiwania głosowego w jęz. polskim na czym mi zależało.
Chyba specjalnie nie ma na niego ROMów. Ruscy coś robią, popatrz tutaj http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=633467 i popróbuj.
Leszekw napisał(a): Inny problem, to wyświetlanie kontaktów na liście połączeń. Jeśli w kontaktach jest wprowadzony numer tel. z przedrostkiem +48 to w rejestrze połączeń się wyświetla, a w skrzynce odbiorczej sms nie, jeśli przedrostka +48 nie ma, to jest odwrotnie. Czy jest oprogramowanie do tego telefonu, które rozwiązuje te problemy?
Tu będzie kłopot bo w starszych androidach dawało się to zrobić w GravityBox ale ten moduł nie działa w KitKacie. Ludzie kombinowali z build.prop w różnych telefonach i czasem to działa a czasem nie. Musisz sporo pokombinować sam bo to nie jest jakiś popularny telefon w PL.
zawel
AKTYWNY

Pochwały: 18

Powrót do Lenovo