• Reklama

LENOVO A560

LENOVO A560

Postprzez Soldier13 » piątek, 13 czerwca 2014, 11:26

Witam
Ostatnio zaczął mi szwankować mój stary niezawodny przez 3 lata telefon Sony Ericsson ARC S
Zacząłem się rozglądać za nowym. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć mojego arc s żeby mi wysłali szybko z Polski.
Trafiłem na tą ofertę LENOVO A560. Wszystko wydawało mi się w porządku, myślałem że LENOVO to dobra firma. Zdziwił mnie jednak aparat który ma tylko 2MPX i możliwość 2 kart sim. Jak poczytałem w necie i tutaj też, Lenovo to typowy chinol niestety...

Przyznaje się, że trochę się obawiam kupić ten telefon. Co o tym myślicie? Czy telefony Lenovo są godne polecenia?

Nie znalazłem w necie informacji na temat tego modelu.
http://allegro.pl/lenovo-a560-quadcore- ... 76839.html - tu jest opcja zakupu z Polski.

Telefon ma być niezawodny, czasem będzie używany do navigacji - SYGIC. - Polecacie go??

Macie może chociaż jakąś zagraniczną strone z oponiami(nie opisem) tego modelu?

Czy telefony LENOVO są godne polecenia?

Czy to prawda że te telefony mogą mieć okrojony system android? A co za tym idzie nie działają podstawe funkcje takie jak Google Play(Android Market)??
Soldier13

Reklama

en.001phone.cn=

Re: LENOVO A560

Postprzez fake4r » piątek, 13 czerwca 2014, 11:38

Lenovo są godne polecenia, ale jak już chcesz kupić to polecam jakiś inny model. Ten jest mało popularny i nie atrakcyjny chociażby przez cenę i słaby aparat 2mpx.
Pamiętaj że ten sprzedawca nie zapłaci za Ciebie ewentualnego vatu jeśli telefon trafi na kontrolę celną.

Za 130-140$ można kupić znacznie lepszy Lenovo S650, chociażby.
Ewentualnie są też inne modele, zależnie od wielkości ekranu jaką preferujesz i budżetu.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Postprzez bartazzz » piątek, 13 czerwca 2014, 11:43

zawartośc systemu zalezy od tego co wgrał chińczyk. Lenovo to dobre solidne telefony aczkolwiek Twój wybór padł na model z niższej półki, więc moim zdaniem lepiej dołożyć parę PLN i kupić sobie np Lenovo s650 który ma aparat 8mpx z diodą, android kitkat i 1 GB Ramu
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez Soldier13 » piątek, 13 czerwca 2014, 12:05

fake4r napisał(a):Za 130-140$ można kupić znacznie lepszy Lenovo S650, chociażby.
Ewentualnie są też inne modele, zależnie od wielkości ekranu jaką preferujesz i budżetu.

Ekran od 4 do 5cali
musi być niezawodny z GPS- nie chce też żadnego okrojonego androida ;/

bartazzz napisał(a):zawartośc systemu zalezy od tego co wgrał chińczyk. Lenovo to dobre solidne telefony aczkolwiek Twój wybór padł na model z niższej półki, więc moim zdaniem lepiej dołożyć parę PLN i kupić sobie np Lenovo s650 który ma aparat 8mpx z diodą, android kitkat i 1 GB Ramu

Niestety s650 już jest troche droższy. Mam 400zł maxymalnie na telefon z wysyłką. Może macie coś tańszego a dobrego?
Soldier13

Postprzez fake4r » piątek, 13 czerwca 2014, 12:18

bartazzz napisał(a):Mam 400zł maxymalnie na telefon z wysyłką.

Tylko weź pod uwagę to że z takiej aukcji jak podałeś to do tych 400zł może dojść dodatkowa 100 za vat.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Postprzez Soldier13 » piątek, 13 czerwca 2014, 12:35

Kupiłem Arc S własnie nowego na allegro. Wole telefon sprawdzonego producenta.
A ta aukcja co podałem, to wysyłka z Polski. Także chyba żadnego VATU się nie płaci...
Soldier13

Powrót do Dyskusja o telefonach Lenovo