• Reklama

LeEco Le X850

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

LeEco Le X850

Postprzez Ryuhoshi » środa, 2 listopada 2016, 17:49

W bazie TENAA pojawiła się dość szczegółowa specyfikacja nowego urządzenia LeEco, X850. Sądząc po parametrach najwyraźniej mamy do czynienia z Le Max 3 lub Le Max 2s(Pro?).
Co o tym sądzicie? Osobiście mam nadzieję że będzie w nim umieszczony inny sensor biometryczny niż w Le Max 2, ponieważ ten był bardzo rozczarowujący i awaryjny.
Ryuhoshi

Pochwały: 2

Reklama

en.001phone.cn=

Re: LeEco Le X850

Postprzez saroo » środa, 2 listopada 2016, 19:07

To chyba prędko nie zobaczymy kolejnego 6-calowca od LeEco, szkoda. Miałem nadzieję że za jakiś czas powstanie godny następca modelu x900.
saroo

Re: LeEco Le X850

Postprzez Ryuhoshi » czwartek, 3 listopada 2016, 15:38

Dodali zdjęcia.
Obrazek
Przód wygląda identycznie co X820.
Obrazek
Dobrze też wygląda ogólnie tył telefonu, na pierwszy rzut oka powiedziałbym że to szczotkowane aluminium. Przypomina mi pod tym względem Le Pro 3. Co ciekawe, wyraźnie na zdjęciach widać podwójną kamerę. Z opisu ciężko wywnioskować co to za sensor, nigdzie nie jest nazwany.
Szkoda że nie rozstali się z tym niezbyt dobrze wyglądającym, różowym kolorem, ale przynajmniej w opisie widnieje szary jako druga opcja.
Ponownie brak będzie możliwości rozszerzenia pamięci wewnętrznej, aczkolwiek domyślny wariant telefonu posiada 64GB pamięci.

Na gsmarena gdzieś wydłubali że te dwie kamery z tyłu mają rozdzielczość 13 megapixeli a ta przednia do selfie co ciekawe 16. Jestem coraz bardziej ciekaw tego telefonu, zwłaszcza że zdecydowali się wreszcie na większą baterię(3900mAh).
Ryuhoshi

Pochwały: 2

Powrót do LeTV LeEco