• Reklama

LeEco Le Pro 3

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: LeEco Le Pro 3

Postprzez marik1 » środa, 30 listopada 2016, 21:47

Ja na mojego Le Pro 3 przeszedłem z iPhone 5c, więc w zasadzie bebechy flagowca 2012... No, widać róznice...
marik1
AKTYWNY

Pochwały: 3

Reklama

Postprzez kapiszon » środa, 30 listopada 2016, 23:16

taquito napisał(a):Jak z czytnikiem linii papilarnych? Działa w porządku?

Działa bardzo dobrze .
kapiszon

Postprzez tomikitwo » środa, 30 listopada 2016, 23:45

kapiszon napisał(a):
taquito napisał(a):Jak z czytnikiem linii papilarnych? Działa w porządku?

Działa bardzo dobrze .

Masz może porównanie działania czytnika z Le Pro 3 do jakiegoś nowego Huaweia lub Galaxy s6 lub 7? Ciekaw jestem czy w tym modelu poprawili czytnik, bo w x820 to była masakra. Wczytuje palec za 1 razem bez problemów?
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez marik1 » czwartek, 1 grudnia 2016, 00:59

Co do mojego, to działa bezproblemowo. Raz na kilka-kilkanaście kliknięć zamuli, ale to głównie system się zamyśli. Sęk w tym, by dobrze wprowadzić palec.
marik1
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez IVIagic » czwartek, 1 grudnia 2016, 01:48

rankor napisał(a):Odebrałem dzisiaj swojego Le Pro 3, i muszę powiedzieć że jestem zaskoczony, wersja srebrna ma BIAŁY przód! Nawet na stronie LeMall są grafiki ze srebrnym. W sumie nie wygląda to źle (mi się czarne ramki podobają, jak komuś nie przypadają do gustu to taki kontrast może denerwować)

Wybaczcie jakotaką jakość zdjęć, przesiadam się z iPhona 4s :P

http://i.imgur.com/VWoEDoi.jpg
http://i.imgur.com/cYYfsKD.jpg

Skąd zamawiałeś jeśli można wiedzieć? : D
IVIagic

Postprzez tomikitwo » czwartek, 1 grudnia 2016, 02:06

Gdzie teraz można dorwać najtańszego Le Pro 3? Najtańszy z najtańszych. Chce kupić ojcu, żeby mu internet płynnie działał, bo obecnie używa SGS3 LTE i tam już narzeka, że strony wolno się ładują. Będzie używał tylko chroma i gmaila, więc interesuje mnie najtańszy Le Pro 3 jaki jest.
tomikitwo
AKTYWNY

Postprzez IVIagic » czwartek, 1 grudnia 2016, 02:18

tomikitwo napisał(a):Gdzie teraz można dorwać najtańszego Le Pro 3? Najtańszy z najtańszych. Chce kupić ojcu, żeby mu internet płynnie działał, bo obecnie używa SGS3 LTE i tam już narzeka, że strony wolno się ładują. Będzie używał tylko chroma i gmaila, więc interesuje mnie najtańszy Le Pro 3 jaki jest.

Ja bym na kimovil sprawdził co oni proponują, dodatkowo jakis cash back i kupony..... ewentualnie sprawdz bo był temat że na geekbuying była free przesyłka z zapewnieniem od VATu, ale czy dalej jest i działa to nie wiem, musiał byś na forum miui polska poczytać bo od 11.11 nie sledzę tematu

https://miuipolska.pl/forum/topic/18778 ... ent-274768

https://www.kimovil.com/en/compare-smar ... /name.x720

+ drobne info ode mnie, jeżeli tylko płynne śmiganie po necie to mam x800 4/64 + dodatki na sprzedaż za 600 zł ..... no chyba że tylko x720 Cię interesuje to nie było tematu.

leeco-x800-4-64-t31725.html#p317071
IVIagic

Postprzez tomikitwo » czwartek, 1 grudnia 2016, 02:20

Ja wiem co to kimovil, ale wiem też, że nie wszystkich sprzedawców zrzesza i nie wszystkie sklepy dlatemu pytam, bo może ktoś zna jakiś najnowszy "cebula-deal" na niego :) x800US to syf, który każdy powinien omijać. Zablokowany fon, który umarł już prawie pół roku temu.
tomikitwo
AKTYWNY

Postprzez rankor » czwartek, 1 grudnia 2016, 03:14

tomikitwo napisał(a):Gdzie teraz można dorwać najtańszego Le Pro 3? Najtańszy z najtańszych. Chce kupić ojcu, żeby mu internet płynnie działał, bo obecnie używa SGS3 LTE i tam już narzeka, że strony wolno się ładują. Będzie używał tylko chroma i gmaila, więc interesuje mnie najtańszy Le Pro 3 jaki jest.

IVIagic napisał(a):Skąd zamawiałeś jeśli można wiedzieć? : D

Jeżeli mówimy o wysyłce z ubezpieczeniem od VAT to chyba tam gdzie ja brałem, w HKTR (dawny Trendresources) na Ali.

https://trendresources.aliexpress.com/store/1806090

300$ + 8$ wysyłka ubezpieczona od VAT. Da się ogarnąć ogólny cashback z Alie, ale tutaj nic nie powiem bo kupowałem przez appke mobilną a tam chyba nieda się ogarnąć cashbacka :P

Kupiłem 11.11, wysłali 18.11 (piątek), może spowodowane dniem 11.11 a może tym że nigdy nie mieli srebrnego w ofercie, pojawił się dopiero 11.11 więc mogli po prostu też na niego czekać. Tak więc paczka sama w sobie szła 8 dni roboczych.

Czytnik jak narazie działa bardzo przyjemnie, w Le Max wysiadał dopiero po krótkim użytkowaniu, zobaczymy jak będzie tutaj :)

I taka ogólna porada dla użytkowników Le Pro 3, pierwszy trick z tego filmiku całkiem przydatny :P
https://www.youtube.com/watch?v=UtJWmzoBINc

Jeszcze Edit, tak dla formalności :
Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 1 grudnia 2016, 03:45 przez rankor, łącznie edytowano 1 raz
rankor

Postprzez IVIagic » czwartek, 1 grudnia 2016, 03:22

rankor napisał(a):

IVIagic napisał(a):Skąd zamawiałeś jeśli można wiedzieć? : D

Jeżeli mówimy o wysyłce z ubezpieczeniem od VAT to chyba tam gdzie ja brałem, w HKTR (dawny Trendresources) na Ali.

https://trendresources.aliexpress.com/store/1806090

300$ + 8$ wysyłka ubezpieczona od VAT. Da się ogarnąć ogólny cashback z Alie, ale tutaj nic nie powiem bo kupowałem przez appke mobilną a tam chyba nieda się ogarnąć cashbacka :P

Kupiłem 11.11, wysłali 18.11 (piątek), może spowodowane dniem 11.11 a może tym że nigdy nie mieli srebrnego w ofercie, pojawił się dopiero 11.11 więc mogli po prostu też na niego czekać. Tak więc paczka sama w sobie szła 8 dni roboczych.

Czytnik jak narazie działa bardzo przyjemnie, w Le Max wysiadał dopiero po krótkim użytkowaniu, zobaczymy jak będzie tutaj :)

I taka ogólna porada dla użytkowników Le Pro 3, pierwszy trick z tego filmiku całkiem przydatny :P
https://www.youtube.com/watch?v=UtJWmzoBINc

Też u niego zamówiłem 2 złote 6/64 z ubezpieczeniem od VAT .. .zamówiłem 11.11 a wysłał dopiero 25.11 hahaha ... ale nic... nie śpieszy mi się : D. Ważne że vatu nie ma
IVIagic

Postprzez tomikitwo » czwartek, 1 grudnia 2016, 04:34

Zamówiłem starszemu Le Max 2, bo ten Le Pro 3 jednak trochę za drogi. Nawet jak mu padnie czytnik palca to się nie kapnie, bo i tak nie wie co to jest :)
rankor napisał(a):Jeszcze Edit, tak dla formalności :
Obrazek

Coś słaby ten wynik. U mnie na snapie820 mam 155 tys. więc trochę cienka przewaga tego 821.

Wysłane z mojego ZTE A2017 przy użyciu Tapatalka
tomikitwo
AKTYWNY

Postprzez rankor » czwartek, 1 grudnia 2016, 11:00

tomikitwo napisał(a):Zamówiłem starszemu Le Max 2, bo ten Le Pro 3 jednak trochę za drogi. Nawet jak mu padnie czytnik palca to się nie kapnie, bo i tak nie wie co to jest :)
Coś słaby ten wynik. U mnie na snapie820 mam 155 tys. więc trochę cienka przewaga tego 821.

Teoretycznie 821 jest max 10% lepszy niż 820.

Robiłem to na telefonie wyciągniętym z pudełka i tyle, a na androidzie znam się na tyle że musiałem googlować jak zainstalować plik .apk i gdzie wrzucić muzykę :-)

Narazie nawet niemam nanoSIM więc się tylko nim bawie, optymalizacjia i odsyfianie dopiero jak coś więcej poczytam.
rankor

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco