• Reklama

LeEco Le 2 pro z matrycą Sony IMX230

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

LeEco Le 2 pro z matrycą Sony IMX230

Postprzez iocean » niedziela, 6 listopada 2016, 12:24

Witam,

chciałbym kupić telefon głównie do robienia zdjęć i nagrywania filmików 4k. Wybór padł na Le 2 Pro, ale nie orientuje się czy czasami nie ma jeszcze jakiegoś lepszego modelu od tego producenta? Chodzi o jakość zdjęć i filmików.

Cena LeEco Le 2 pro to około 1000 zł w Polsce, są jakieś telefony tego producenta w podobnej cenie z lepszymi parametrami fotograficznymi?
iocean

Reklama

Re: LeEco Le 2 pro z matrycą Sony IMX230

Postprzez Ryuhoshi » niedziela, 6 listopada 2016, 21:10

Tak. Le Pro 3. Jest dużo lepszy: https://www.youtube.com/watch?v=EsRIKJvY6Ws

Naturalnie ten telefon jest dużo droższy, ale tak to niestety jest. Jeśli chcesz coś bardziej pomiędzy to może Xiaomi Mi5.
Ryuhoshi

Pochwały: 2

Postprzez Niejeden z nas » niedziela, 6 listopada 2016, 21:46

Gdzieś obiło mi sie o oczy info, że Le2 robi dużo lepsze zdjęcia od Le3 - do sprawdzenia.
jedno Wam powiem: życie idioty to nie bułka z masłem..
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez omi » niedziela, 6 listopada 2016, 22:22

ale film podany przez kolegę Ryuhoshi nie jest jednoznaczny. Są momenty gdzie Le2 radzi sobie znacznie lepiej, szczególnie gdy idzie o ostrość.
Zaś z jasnością radzi sobie lepiej Le3 przy czym nie wiem czy to tylko zasługa lepiej dopracowanego softu , bo do S7 z 1.7 nadal daleko (cenowo oczywiście też).
Le2 broni cena. Le3 broni się baterią i cepem oczywiście, bo w kwestii aparatu to jakiegoś dużego skoku nie widzę. Zależy na czym komu bardziej zależy.
Osobiście chętnie zobaczyłbym makra i jak sprawuje się ostrzenie. To takie przyziemne, ale zapewne każdy czasem robi zdjęcia jakichś szczegółów, notatki,
zdjęcia na szybkie aukcje, części do samochodu co ma zamiar kupić itp.
omi
AKTYWNY

Pochwały: 5

Powrót do LeTV LeEco