• Reklama

LeEco 2 najchętniej kupowanym telefonem w Chinach

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

LeEco 2 najchętniej kupowanym telefonem w Chinach

Postprzez marx » 29 gru 2016, o 09:44

LeEco 2 Hitem sprzedaży w Chinach. Dane dotyczą sprzedaży za okres od czerwca do listopada 2016r. w przedziale cenowym do 1000 Yuanów
http://gadzet.telchina.pl/leeco-2-hitem ... w-chinach/
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
marx
Administrator
 
Posty: 12533
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: LeEco 2 najchętniej kupowanym telefonem w Chinach

Postprzez becki » 29 gru 2016, o 10:44

Wcale to nie dziwi robią świetne telefony pod względem wydajności i nie zdzierają z ludzi jak konkurencja telefony z p10 po 200$. Strach pomyśleć co by się działo gdyby soft mieli lepszy (bezśmieciowy) i trochę wygląd podciągneli.
becki
AKTYWNY
 
Posty: 304
Dołączył(a): 14 sty 2015, o 17:33
Pochwały: 1
Telefon:: Mi Note 2

Re: LeEco 2 najchętniej kupowanym telefonem w Chinach

Postprzez marx » 29 gru 2016, o 10:55

Mnie też to nie dziwi, nowoczesne telefony w dobrej cenie. Soft jest dla Europejczyków niedopracowany, ale dla chińczyków jest atutem, ogromna biblioteka filmowa i muzyczna, dostęp do strumieni wideo wielu stacji i transmisji na żywo.
Gdyby zrobili soft na rynek inny niż chiński to by firma miała jeszcze większą sprzedaż.
Ps. Weszli na rynek USA, może się coś poprawi z oprogramowaniem.
marx
Administrator
 
Posty: 12533
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: LeEco 2 najchętniej kupowanym telefonem w Chinach

Postprzez becki » 30 gru 2016, o 12:51

Soft dla europy pewnie zależy od popularności może zbyt mało sprzedają do europy albo kompletnie nie interesują się mało-średnim rynkiem zbytu. Patrząc na głupawe zestawienia naj naj naj telefony i nie ma tam np czegokolwiek od Letv dziwi mnie to, wiem ktoś dopiszę że to głupoty i robią to jacyś fanboye ewentualnie sponsorowane zestawienia.
becki
AKTYWNY
 
Posty: 304
Dołączył(a): 14 sty 2015, o 17:33
Pochwały: 1
Telefon:: Mi Note 2

Re: LeEco 2 najchętniej kupowanym telefonem w Chinach

Postprzez marx » 30 gru 2016, o 13:28

W tym roku LeEco sprzedało ponad 20 milionów telefonów, w przyszłym powinni wbić się do TOP 10 największych producentów na świecie, wzrośnie też rozpoznawalność marki. O ile się nie mylę to produkują już więcej niż np MEizu.
marx
Administrator
 
Posty: 12533
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: LeEco 2 najchętniej kupowanym telefonem w Chinach

Postprzez capsel » 30 gru 2016, o 14:38

Wszystkie telefony letv/leeco mają bardzo dobry współczynnik cena/jakość. Jak narazie nie odnotowali jakiś większych niedoróbek. Miałem styczność z kilkoma modelami, i na oryginalnym sofcie nie miałem problemów. Oby tak dalej.
Avatar użytkownika
capsel
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 02:08
Pochwały: 5
Telefon:: Nubia z7max

Re: LeEco 2 najchętniej kupowanym telefonem w Chinach

Postprzez tpawel » 30 gru 2016, o 14:51

Nie licząc padających fingerprintow w x820 i słabego wifi w większości modeli

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: LeEco 2 najchętniej kupowanym telefonem w Chinach

Postprzez tomikitwo » 30 gru 2016, o 15:12

Miałem większość telefonów tej firmy, bo ich pierwszy model mnie zauroczył i jednak widzę tutaj przysłowiowe kładzenie lachy na klienta. Pierwsza generacja czyli x600 i x800 (celowo pomijam x900 bo to już specyficzny sprzęt) były wręcz doskonale pod względem wyglądu i stosunku ekran/frontowy panel. Druga generacja okazała się pstryczkiem w nos dla klienta. Dziwaczna kolorystyka, wady fabryczne, większe wymiary 5,5" telefonów, no i brak Jacka 3,5mm :-/ Odnoszę wrażenie, że myślących inżynierów leeco odesłało do coolpada, bo ich wspólne dziecko naprawilo większość błędów serii Le2.

Wysłane z mojego ZTE A2017 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
tomikitwo
AKTYWNY
 
Posty: 223
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 16:38
Pochwały: 29
Telefon:: 3310


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron