• Reklama

Leagoo lead 1

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Leagoo lead 1

Postprzez Qater » niedziela, 26 października 2014, 14:31

Witam, mam zamiar kupić właśnie ten telefone i jak wygląda sytuacja z romami, jak go oceniacie. Z tego co widzę to ma kitkat 4.4. I czy będzie duża różnica po przejściu z xperii neo v
Qater

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Leagoo lead 1

Postprzez hellhammer » poniedziałek, 27 października 2014, 10:04

Qater napisał(a):Witam, mam zamiar kupić właśnie ten telefone i jak wygląda sytuacja z romami, jak go oceniacie. Z tego co widzę to ma kitkat 4.4. I czy będzie duża różnica po przejściu z xperii neo v

Ja miałem go zamiar kupuic, podobał mi sie ogormnie ale z racji tego że używam neta w różnych loklizacjach mobilny play i areo to zrezygnowałem bo telefon nie posiada wcdma 900, ale jakość wykonania (miałem go w łapach) i uzytkowanie jest na zadowalajacym poziomie. nie rozni sie praktycznie niczym od innych, bo w sumie czym mialby sie roznic, skoro to wszytsko na andku.
A co a ten kk takiego co nie ma inny abndek :D? nie rozumie ludzi parcia na coraz to nowszy system, mam w domu osobiscie stycznosc z jb 4.1, jb 4.2.2 oraz kk 4.4 i szczerze jakos roznicy nie widze. Ot taka kosmetyka.

Szybkosc i plynnosc dzialania zalezy jaki masz procek i ile ramu w komorce. Jak masz 512 to czy jb czy kk bedzie chodziło jak muł. Jak masz 1-2Gb ramu to beda oba zasuwac ostro :)
hellhammer
VIP

Pochwały: 25

Postprzez Maltis » poniedziałek, 27 października 2014, 14:10

Mi też podobają się te Leagoo. Sam interesowałem się Lead2 (1 za duży). Co prawda nie miałem telefonu tej marki w rękach ale z unboxingów na YT wnioskuję fajną jakość tych telefonów.
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20

Postprzez Qater » poniedziałek, 27 października 2014, 21:56

A właśnie cieżko go uzytkować jedną ręką? Bo z tego co widzę to dość duży jest
Qater

Postprzez isaak » niedziela, 2 listopada 2014, 08:42

Witam od września posiadam leagoo lead2 i mogę polecić zdecydowanie lepiej wykonany niż wszystkie Lenovo, aktualizacje ota tydzień temu dostałem aktualizacje do 4.4.2, zachwyciła się ta marka, co najważniejsze to system jest dobrze zoptymalizowany chodzi naprawdę szybko nie zaobserwowałem Łagów, najbardziej spodobała mi się jakość wykonania która jest naprawdę wysoka.
isaak

Pochwały: 1

Postprzez yzedef » piątek, 28 listopada 2014, 22:46

Posiadam od początku listopada Lead 1. Bardzo fajny telefonik, bardzo dobra jakość wykonania, ładnie zapakowany z fajnymi akcesoriami. Andek 4.4 super działający i bardzo ważne spolszczenie w sumie w 100%. Wyświetlacz bardzo ładnie oddaje barwy, obudowa metalowa porządnie wykonana. Jedyną wadą jaką zauważyłem to trochę rzezacy głośnik, niestety tutaj się nie postarali. Jakość rozmów z obu kart bardzo dobra. Bateria trzyma przy słabym używaniu 2-3 dni
yzedef

Pochwały: 5

Powrót do INNE MARKI