• Reklama

Le max 2 vs zuk z2

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Le max 2 vs zuk z2

Postprzez Mrucz » 28 gru 2016, o 04:15

Alo alo, poprosze o radę który telefon wybrać, jakieś plusy minusy, konkretnie rozważam:
Le max 2 4/32
Zuk z2 4/64
Oba są w cenie 180$, z takich suchych informacji wiem, że 1 jest większy, wyższa rozdzielczość, bateria itd. Lecz chodzi mi o jak sprawuje się aparat, ekran itd.
Fajnie jakby się wypowiedzieli ludzie którzy mieli okazję obcować z tymi urządzeniami.
Dziękuję.
Mrucz

Reklama

Re: Le max 2 vs zuk z2

Postprzez kombajnik » 28 gru 2016, o 05:02

Mam zuk z2 i jeśli zwracasz uwagę na aparat to polecam się mocno zastanowić, ponieważ jest to zdecydowanie najsłabsza strona tego telefonu.
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 13

Re: Le max 2 vs zuk z2

Postprzez RussianYeti » 28 gru 2016, o 14:02

Miałem LeEco x820. Na plus na pewno jakość wykonania oraz ekran QHD. Telefon działał płynnie, nie miałem z nim większych problemów. Jedyne co mi w nim nie odpowiadało to rozmiar 5,7" oraz drażniący kolor rose gold. Poza tym mogliby się pokusić o baterię min. 4000mAh, choć należy zaznaczyć że SD820 to dosyć energooszczędny soc. Z realnych wad to padające czytniki linii papilarnych oraz brak jacka. Owszem w zestawie jest przejściówka, ale to jednak nie to samo. Warto zaznaczyć ze smartfon wyposażony jest w innowacyjną technologię CDLA (Continual Digital Lossless Audio). Niestety nie miałem odpowiednich słuchawek żeby to cudo przetestować.
RussianYeti

Pochwały: 4

Powrót do Porównania telefonów