• Reklama

Laptop do 2 000 PLN

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Laptop do 2 000 PLN

Postprzez olegunar » czwartek, 29 sierpnia 2013, 00:21

Cześć
Jakiego lapka polecicie tak 1500-2000 PLN?
Może coś z lenovo?
Laptop głównie do netu, filmów i trochę granie w gry typu League Of Legends, Diablo 3, Call Of Duty 2,4. Mało gram, ale mam takie gierki w które czasem lubię pograć.
Znajdzie się jakiś dobry laptop w Chinach i czy zakup jego za granicą będzie bardziej opłacał się niż w PL?
olegunar

Pochwały: 1

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Laptop do 2 000 PLN

Postprzez existe » czwartek, 29 sierpnia 2013, 05:13

nie wiem - ale tez i nie sadze, aby zakup w chinach sie oplacal, zwlaszcza ze wzgledu na gwarancje i mozliwosc Szybkiego ! realizowania praw z tego wynikajacych
niedawno kupowalem dla kogos laptopa i wybralem lenovo, ale z mozliwosci zakupu w chinach zrezygnowlem
obecnie nie jestem zbyt w temacie, ale sadze ze powyzej 2000 zl wystarczy doplacic niewiele, aby kupic tej marki laptop z prockiem I7, np model g580 i bedzie na ... kilka miesiecy spoko :))
rozumiem, ze pomiedzy Twoim 1500 a moja sugestia 2300-2400 jest roznica za ww model, ale to jest jakby porownywac mtk6577 z mtk6589T w telefonach
to tyle - co by nie zanudzac - i tak sam musisz ........
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Re: Laptop do 2 000 PLN

Postprzez Jactar » środa, 11 września 2013, 17:58

Jakis czas temu kupowalem laptopa na studia i zalezalo mi na czyms naprawde fajnym, wybor padl na na lenovo y580, ktora bardzo Ci polecam jednak kosztuje troche wiecej.
Tak jak existe powiedzial, nie oplaca sie kupowac w chinach za taka kase laptopa, bo koszty napraw moga Cie pozniej niemile zaskoczyc.
A oszczednosci w zakupie nie sa tak duze jak w przypadku smartfonow. Nie warto isc w procki i7 intela, bo jesli nie robisz Bog wie czego, to to tylko strata kasy, laptop sie bardziej grzeje i jest energiozerny. Za 2 tysiace spokojnie mozesz znalezc cos z i5 i np przyzwoita karta jak gt640 czy ati 7670 ;)

Jak chcesz konkretnej porady pisz tu :

http://www.elektroda.pl/rtvforum/forum128.html
Jactar

Powrót do TABLETY