• Reklama

Landvo L200

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Landvo L200

Postprzez ziabol17 » 17 gru 2014, o 21:01

Panowie, ktoś wrzucił link do sklepu lightinthebox z tym telefonem. Zamówiłem ten telefon i zapłaciłem, ale zaczęły mnie dręczyć wątpliwości z opisu:
"Języki Chiński, Angielski, Chiński tradycyjny"
Z ciekawości posprawdzałem w wielu innych sklepach i właściwie wszędzie było różne języki wypisane, włącznie z polskim. Myślałem, że wszystkie te telefony prawdopodobnie mają wgrane to samo oprogramowanie i dostępne te same języki. Tak jak mówiłem telefon opłacony i czeka na wysyłkę, ale zastanawiam się nad anulowaniem zamówienia.
Czy może ktoś, kto się na tym zna podpowiedzieć czy to możliwe, żeby w tym sklepie była wersja tego telefonu z faktycznie 3 językami? Przyznam szczerze, że widziałem to w opisie, ale pomyślałem, że na pewno musi mieć inne języki. Nie znam się dobrze na tym, ale proszę o pomoc.
http://www.lightinthebox.com/pl/landvo- ... 9620.html#
ziabol17

Telefon:: nokia

Reklama

Re: Landvo L200

Postprzez Pennywise » 17 gru 2014, o 21:19

Najlepiej zadać to pytanie w wątku pytań i odpowiedzi pod aukcją - widzę, że tam pytali już o język węgierski, czeski oraz włoski i odpowiedź była negatywna.
Pennywise

Telefon:: x

Postprzez ziabol17 » 17 gru 2014, o 21:38

Tak, wiem. Czytałem to kilka razy, ale np. jeden koleś stwierdził, że ma węgierski,a tymi odpowiedziami negatywnymi jakoś się nie sugerowałem, bo byłem pewny, że skoro idą telefony z gearbest czy pandawill i mają polski język, to ten też musi mieć, tylko jest opis źle napisany jeżeli chodzi o języki. Nie wiem sam, mogę się mylić, normalne, ale mam mętlik w głowie.
ziabol17

Postprzez snajp » 18 gru 2014, o 02:06

Skoro w innych sklepach mają wersję z językiem PL, to i rom musi być, poszukaj na needrom
snajp
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Huawei Honor 3C
ROM: MIUI

Postprzez muszyna2 » 22 gru 2014, o 21:54

Kolego zamówiłem szwagrowi z twojego linku. Na needrom jest soft multi do niego :)
muszyna2
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez ziabol17 » 22 gru 2014, o 22:54

tak wiem, widziałem, ze już jest rom do niego, ale nawet na sucho jak próbowałem załadować ten rom do flash tool'a to wywalało mi błąd cały czas, dlatego wydaje mi się, że jest on źle zapisany.
a co do telefonu, domyślam się, że go jeszcze nie dostałeś ? ewentualnie jak możesz odezwij się na priv w sprawie trackingu
ziabol17

Powrót do Jaki telefon kupić ?