• Reklama

Ładowanie bezprzewodowe Xiaomi Redmi NOTE 2

dyskusja o telefonach Xiaomi, Jaki telefon wybrać, gdzie kupić, opinie, pytania.

Re: Ładowanie bezprzewodowe Xiaomi Redmi NOTE 2

Postprzez grazka » 29 wrz 2015, o 17:30

To jak wystarczy mi taki zestaw? bateria może sobie paść po jakimś czasie wymienię na nowo, chodzi mi o wygodne ładowanie bo podłączanie co chwile pod kabel jest denerwujące, a tak bym sobie sprawiła kilka tych "talerzy" do domu i pracy i by sobie leżał telefon i ładował przy okazji.
grazka

Reklama

Postprzez KrzysiekGP » 30 wrz 2015, o 13:17

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy mógłbyś podrzucić link do maty pasującej do Redmi Note 2? Coś nie za bardzo mogę znaleźć taką żeby taśma do micro USB nie była umieszczona centralnie.
KrzysiekGP

Pochwały: 2

Postprzez lukaszpluku » 20 sty 2016, o 01:21

Nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale zapytam:

jeżeli już zakupie odpowiedni adapter QI (pod xrn2) to jaką mate ładującą dokupić najlepiej bo widzę że są od takich najmarniejszych na ali za około 2-3 $ do takich za 6-9 (niby oryginalne samsung) i droższe.... potrzebowałbym 3 sztuki (a może są takie które dają 2 A jak kable) wtedy by szybciej ładowało

a 2 sprawa: zamierzam kupić albo pokrowiec z klapką (otwieraną w dół)- skóra, albo metalowe plecy do xrn2 albo jakis nilkin lub coś tego typy - pytanie czy to nie przeszkodzi w ładowaniu QI ? chodzi mi o to w jakiej odległości telefon xrn2 z adapterem qi od (nad) stacją qi już nie ładuje, wiem że pół metra nie :):):) ale czy zmiana tylnej klapy może mieć wpływ lub czy alu /metal może to utrudniać ?

z góry dziękuję za pomoc
lukaszpluku

Poprzednia strona

Powrót do dyskusja o telefonach Xiaomi