• Reklama

Ładny telefon dla dziewczyny do 200$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Ładny telefon dla dziewczyny do 200$

Postprzez marson » 14 wrz 2014, o 10:57

Kompletnie nie w jej guście. Chodzi raczej o kawał telefonu z np taflą szkła z tyłu. Ten Huawei o którym mówił ktoś wyżej niby mógłby być ale jej nie chodzi o parametry tylko żeby miał ten 1GB ramu i dobry ekran, nic więcej. Nie chodzi też o pieniądze, sama chciała brać Xperie Z2 tylko dlatego, że jej się podoba ale uświadomiłem ją, że może mieć równie ładny a za różnicę w cenie kupić sobie co tam będzie chciała. Ona myśli na co wydać różnicę w cenie a ja mam znaleźć telefon do 200$ + vat.
Jak narazie spodobały się jej Lenovo S850 oraz Iocean X8 mini.
marson

Telefon:: Ulefon

Reklama

Postprzez INTseed » 14 wrz 2014, o 11:44

Może jiayu g5s ? Są 2 wersje. A jak kupisz przez aplikacje mobilną jest 20$ rabatu. Celujący 2gb ramu jak cię stać.

Wysłane z mojego ZOPO ZP990+
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Postprzez pool275 » 14 wrz 2014, o 14:11

INTseed, możesz coś więcej napisać o tym rabacie? chodzi o aplikację mobilną Aliexpress?
pool275

Telefon:: Samsung

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?