• Reklama

Kupował ktoś Wireless Heart Rate Monitor?

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Kupował ktoś Wireless Heart Rate Monitor?

Postprzez hellhammer » czwartek, 25 czerwca 2015, 13:58

Zalezy mi na opasce szczytujace puls i mozliwosc wyslania przez bluta ustawien np na bieznie
Znalazlem cos takiego:
http://www.aliexpress.com/item/2015-Hig ... .22.jWmPaD
hellhammer
VIP

Pochwały: 25

Reklama

Re: Kupował ktoś Wireless Heart Rate Monitor?

Postprzez norel » czwartek, 25 czerwca 2015, 15:24

hellhammer napisał(a):Zalezy mi na opasce szczytujace puls i mozliwosc wyslania przez bluta ustawien np na bieznie
Znalazlem cos takiego:
http://www.aliexpress.com/item/2015-Hig ... .22.jWmPaD

Ten akurat nie komunikuje się przez BT, a jedynie przez otwarte pasmo 5.3KHz.

Tu masz przykładowy model z BT : http://www.aliexpress.com/item/New-Bluetooth-4-0-LE-Wireless-Sport-Heart-Rate-Monitor-Smart-Sensor-Chest-Strap-for-iPhone/32334058740.html
norel

Pochwały: 2

Postprzez szeryf » czwartek, 25 czerwca 2015, 15:32

Identyczna, no moze mega podobna, kupilem jakis czas temu w biedzie, cena ok 70 bez zegarka.
Komunikuje sie przez BTLE, dziala z endomondo.
W instrukcji jest napisane, ze nie wspolpracuje z windows phone, nie mam jak sprawdzic wiec tego nie potwierdzam.

Link do pulsometru z biedy:
http://www.biedronka.pl/pl/product,id,7699,name,pulsometr-bluetooth-z-elastycznym-pasem
pozdrawiam,
SZ3RYF
szeryf

Postprzez hellhammer » czwartek, 25 czerwca 2015, 15:43

Wlasnie wiem ze byla w biedrze ale niestety przegapilem :-( jak zobaczylem w gazetce bylo juz po akcji.
Chodzi mi dokladnir o pulsometr ktory da sie jakos programowac.
Np ustawiam tetno 80 a drugie 120 i poprzez BT komunikuje sie on. Bieznia i dostosowywuje mi predkosc zeby takie tetna byly.
Niestety tam gdzie chodze teraz na siloanie sa tak wykastrowane bieznie ze nie ma programu interawalu.
Jedyna rada albo recznie zwiekszac i zmniejszac predkosc, co jest uciazliwe albo wlasnie przez bluta podobno taka opaska przez funkcje CPR.
Jak to dokladnie ma dzialac niestety nie wiem :-(
hellhammer
VIP

Pochwały: 25

Postprzez szeryf » czwartek, 25 czerwca 2015, 17:32

Nawet nie wiedzialem, ze mozliwe sa takie cuda ;)
Ja kupilem swoj z mysla o rowerze, dlatego tez rozgladam sie za zegarkiem np zgpax s8 czy s82 by widziec tetno bo jak na razie moge je obejrzec dopiero w domu.

Dla zainteresowanych zdjecia egzemplarza z biedy.
http://imgur.com/a/vtLo7
pozdrawiam,
SZ3RYF
szeryf

Postprzez ar2rc » czwartek, 25 czerwca 2015, 17:33

U mnie można zamówić po promocji. Jak bėdzie w magazynie to sprowadzą. Popytaj kierowniczkę w biedrze

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
ar2rc
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez baku1991 » czwartek, 25 czerwca 2015, 19:32

Hellhammer, dorzucisz na piwko to Ci kupię i wyśle ten z biedy. U mnie jeszcze kilka jest. Swoją drogą dzisiaj reklamowałem mój bo przestał mi go telefon widzieć. Za to na zegarku wszystko było ok. Od ręki wymienili, o nic nie pytali. A co do zegarka to ja kupiłem na allegro starszego Polara za 80 zł i jest super, a przynajmniej nie jest no name tylko firma z najwyższej półki. :-)
baku1991
AKTYWNY

Pochwały: 11

Postprzez kaol » piątek, 26 czerwca 2015, 10:42

Ja w decathlonie kupowałem jakieś 2 lata temu dla siebie cena to koło 70zł. Tyle, że pasek współpracuje tylko z zegarkiem (który oczywiście jest w zestawie).

Tyle, że właśnie musiałbyś też wszystko ręcznie ustawiać minimalne i maksymalne bo ustawia się raz i pika przy za wolnym raz, a za szybkim 2 szybkie piknięcia. Ale zawsze możesz na bieżni ustawić tępo na zwykły bieg, a w zegarku na interwały :D

Ale w sumie możesz się przejść do decathlonu ewentualnie na stronie poszukać i poczytać może jakiś będzie Ci odpowiadał :)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez norel » piątek, 26 czerwca 2015, 15:30

Ja kupiłem swój w biedrze wczoraj, mieli ostatnie egzemplarze na wyprzedaży za 49,99 PLN. więc taniej nawet niż jakikolwiek chińczyk z Aliexpress.
Łączy się bez problemu z telefonem (Android 4.4 i BT LE) i programami takimi jak Endomondo czy Runtastic który potrafi pilnować stref tętna (w wersji PRO).
Z testowanych aplikacji jedynie Sport Tracker go nie wykrywa i rzeczywiście jest informacja że nie współpracuje z Windowsem.
norel

Postprzez Fushnikov » środa, 8 lipca 2015, 14:46

Od 13 na być w Lidlu za 60zł taki pulsometr z zegarkiem :)
Fushnikov

Postprzez norel » środa, 8 lipca 2015, 17:36

Fushnikov napisał(a):Od 13 na być w Lidlu za 60zł taki pulsometr z zegarkiem :)

Tylko ten z Lidla to taka namiastka pulsometru. Nie ma w protokółu ant+ ani BT, co oznacza, że nie będzie współpracował z telefonem czy tabletem i nie połączysz go np. z endomodo. Z drugiej strony nie ma też GPSa, więc nie za bardzo wiadomo ile się przebiegło i po jakiej nawierzchni czy wzniesieniach.
norel

Postprzez Fushnikov » środa, 8 lipca 2015, 23:23

Ja się na tym nie znam. Nie każdy dostaje gazetki do domu i nie zawsze orientuje się w promocjach :)
Napisałem tylko info że będzie dostępne. Niestety nie jest tak kompatybilne jak te z Chin czy biedronkowy :D
Fushnikov

Następna strona

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch