• Reklama

Kupno telefonu i9300 z logo

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Kupno telefonu i9300 z logo

Postprzez robston » 14 mar 2013, o 17:24

Witam
Kupiłem telefon i9300 z logo wiadomo o co chodzi,co teraz jak paczka pójdzie do otwarcia.

Co przyjdzie z uc

Mogę Stracić kasę za telefon ,a paczka wróci do chińczyka?(Nie chce narażać się na sprawę w sądzie)
robston

Reklama

Postprzez dnb8 » 14 mar 2013, o 17:28

z tego co wyczytałem na naszym forum to jak dostaniesz pismo z UC to na nie nie odpowiadaj, nie przyznasz sie ze to do ciebie i paczka przepada.

jak odpowiesz na pismo to grozi ci sprawa w sądzie i obarczą cie kosztami zniszczenia paczki.

jak zle mowie to niech mnie ktos poprawi
dnb8

Postprzez robston » 14 mar 2013, o 17:33

Też właśnie tak słyszałem ale czy jak przyjdzie pismo to jeodbierać od listonosza ,a potem odsyłać do uc może się ktoś wypowie kto wie?
robston

Postprzez arti123 » 14 mar 2013, o 19:28

Chyba możesz odebrać, przecież tak naprawdę nie wiesz co od ciebie chcą :)
arti123

Postprzez robston » 14 mar 2013, o 19:52

arti123 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

chyba wiem :roll:
robston

Re: Kupno telefonu i9300 z logo

Postprzez east-import.pl » 14 mar 2013, o 20:04

robston napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak się nie przyznasz To paczka wróci na koszt nadawcy Ale ty tracisz kasę i towar. Jak ją otworzą i będzie logo to zostanie zniszczona
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez ozon » 14 mar 2013, o 20:28

robston napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Codziennie setki osób z całego świata kupują ten model i wiele podobnych od Chińczyków. Większość robiła to nie raz, więc nie trzęsie portkami, że mu otworzą na granicy i zobaczą, że ma podrobiony telefon.

Wczoraj mój kolega dostał taką paczuszkę. Wyjątkowo była otwierana. Nawet zna nazwiska gości, co to robili, bo podpisali się, pieczątka, itp. Sprawdzili i wszystko. Zawinęli lepiej niż Chińczyk, bo dołożyli dodatkową folię bąbelkową i całość zapakowali w foliowy woreczek.

Co innego, jakbyś zamówił więcej sztuk, wtedy to od razu jest podejrzenie, że na handel, Mogliby powiadomić przedstawicielstwo firmy w Polsce i faktycznie skonfiskować i zniszczyć towar. Ale też nie według widzimisię, a dopiero po rozprawach.

Jednej sztuki nikt nie zabroni kupować, nawet jak to podróbka. "Zenek i Czesiek" siedzi na cle, z nudów sprawdzą, co którąś przesyłkę, ale nie zawracają sobie d... detalem.
ozon

Pochwały: 1

Postprzez east-import.pl » 14 mar 2013, o 21:06

Co za brednie wypisujesz Otwierali widzieli logo podrobione Zabezpieczyli lepiej by się nie uszkodził i odesłali. HEHE. Co za brednie. Kolego każda sztuka podrobiona jest zatrzymywana. Żaden zenek nie musi otwierać każdej z osobna przesyłki są Skanery Rentgeny itd.. Więc jak twojemu koledze się udało wprowadzić do UE kolejną podróbę z LOGO to super. Kolejny naiwny na allegro kupi go jako Orginał w super wypasionej Cenie 1500zł ;)
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez ozon » 14 mar 2013, o 21:52

Widzę, boli Cię to, co napisałem i to bardzo. :)

Gdyby to było popularniejsze forum, wiele osób, które kupiły telefony z logo znanych marek w Chinach, wyśmiałoby Cię z Twoimi bajkami. Ale rozumiem, straszysz, by 'jelenie' kupowały u Ciebie, a nie bezpośrednio w Chinach. Mimo, że Aliexpress to najdroższa platforma na tamtym rynku.

Celnicy nie kontrolują przede wszystkim dla znaczków towarowych, a dla sprawdzenia, co rzeczywiście jest przesyłane. Poza tym, widziałem ten rzekomo podrobiony telefon. Pewnie dużo części pochodziło wprost lub było kopiowane z fabryki oryginałów w Chinach. Ty, ani przeciętny celnik nie macie szans rozróżnić go od oryginału.

Większość przesyłek zwykła pocztą wcale nie jest otwierana, nawet jak leci przez rentgen, to nikt nie będzie rozpakowywał dla jednej sztuki.

Jeśli chodzi o kolegę, to kupił dla siebie, więc nie oceniaj innych przez własne zachowania.
ozon

Pochwały: 1

Postprzez east-import.pl » 14 mar 2013, o 22:22

Widzę że uważasz się za znawce . To niestety kolego zmartwię cię . Bo bardzo mało człowieku wiesz. Ja sprowadzam od dawna różnymi drogami (sposobami) i wiem jak to się odbywa Wiem co może UC Ale jak chcesz bądz wszechmocny i wierz w swoje.

Nie chce mi się więcej dyskutować Bo już w nie jednym się gubiłeś temacie. Przypominam ci mało wiesz Ale jak się sparzysz na cle To liczę że wrócisz na forum. Bo takich jak ty na konkurencyjnym było kilku I ani widu ani słychu Po tym jak dostali pismo z UC . Liczę że z tobą nie będzie tak samo. Że uświadomisz nas Jak to wygrałeś z UC US itd..
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez arti123 » 14 mar 2013, o 22:32

A ja zrobiłę mały offtop, east-import - czytając twoje posty zawsze zastanawiam się po co w środku zdań używasz dużych liter?
arti123

Postprzez biniox1 » 15 mar 2013, o 15:53

wez se kup bez,logo a w polsce za 20zl wypalą ci logo

zeby nie zasmiecac dzialu zadam pytanie tu czy jezeli bedzie na paczce wartosc 10USD to czy zrewidują
biniox1

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI