• Reklama

Kupno telefonu i9300 z logo

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez marx » 15 mar 2013, o 16:02

paczki rewidują bardzo rzadko, vat naliczaja też rzadko dla małych paczek o niskiej wartości.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Reklama

Postprzez biniox1 » 15 mar 2013, o 22:24

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a jezeli kupie tel bez logo a oni mi przysla z logo to co wtedy
biniox1

Postprzez east-import.pl » 16 mar 2013, o 09:46

Podpiszesz oświadczenie i im odeślesz A oni zrewidują Paczkę , to dowalą ci kary .
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez robston » 16 mar 2013, o 13:26

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Powiedz mi kolego jedno bo widzę że się orientujesz ,a nie jak inny wypisują brednie o zenku czy franku >)

Przychodzi Pismo Pocztą Polską odbieram je i im je odsyłam,czytałem że ktoś im odesłał i napisał że w paczce jest telefon i beknął 10k kary postępowanie w sądzie...

Czyli jak mówisz mogę odebrać ,a potem odsyłam i mówię że nic nie zamawiałem...
robston

Postprzez marx » 16 mar 2013, o 13:36

List musisz odebrać, a potem się do niego ustosunkować. Czy nie lepiej i bez stresu kupić telefon z prawie identycznym wyglądem, a firmowany przez np zopo czy jiayuu ?

Telefony które udają to czym nie są mają zazwyczaj gorszą jakość, żaden producent się do nich nie przyznaje a to o czymś świadczy
marx
Administrator

Postprzez bartazzz » 17 mar 2013, o 14:00

niestety też mam takie zdanie, nie zamówię już klona chociażby ze względu na ryzyko tego ze chinol bez Twojej wiedzy naklei logo pomimo że nie będzie tego aukcji. Warto kupić firmowy chiński telefon taki jak zte czy zopo, całkowcie brak stresu a i wsparcie zazwyczaj na xda sie znajdzie.
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez ozon » 17 mar 2013, o 14:15

Jeśli, ktoś boi się, że za logo znanej marki, przy kupnie pojedynczego telefonu np. zapłaci 10k kary, a takie idiotyzmy niektórzy powtarzają, to dla takich osób, wyjściem jest dożyć 50zł-100zł i kupić ten sam aparat np. na Allegro.

Tam wielu sprzedawców sprowadzających z Chin nie jeden, czy nawet sto sztuk, a całe kontenery telefonów, wystawia modele do wyboru do koloru. Czasami dodatkowo dają gwarancję na taki aparat. Więc, bez problemy każdy znajdzie odpowiedni dla siebie telefon.
ozon

Pochwały: 1

Postprzez marx » 17 mar 2013, o 15:24

Na aledrogo 99% podróbek samsungów, iphone i noki jest bez zastrzeżonego logo
marx
Administrator

Postprzez ozon » 17 mar 2013, o 15:40

To może nawet i lepiej, bo zaraz znalazłby się znawca, straszący, że za kupowanie takich telefonów z Allegro będą karać, a może i sadzać do więzienia. ;)
ozon

Postprzez east-import.pl » 17 mar 2013, o 18:47

ozon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na allego nie stać ludzi by sprowadzić kontener. telefonów są to setki tyś złoty. + 23% Vat dla Państwa cło dla UC oraz Opłaty dla agencji celnej. Więc na allegro nie znajdziesz firmę która sprowadza Klony s3 iphone itd.. Za nim cokolwiek napiszesz zastanów się .
Po drugie. Jak ktoś by sprowadzał Kontener klonów A jak wiesz większość klonów nie ma znaków CE oraz odpowiednich certyfikatów to niezle by umoczył setki tyś. za towar
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez ozon » 17 mar 2013, o 19:36

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tobie przede wszystkim polecam tą zasadę.
Łatwo można sprawdzić, czy jakiś telefon jest na Allegro, czy nie. A co do sprowadzanego towaru, cóż nie każdy handluje na poziomie kilkudziesięciu aparatów, często dopiero zamawiając sprzęt, gdy ktoś zapłaci, bo nie ma go na stanie w Polsce. Osobiście znam takich, którzy za jednym wystawieniem oferują 100 telefonów na każdej aukcji i to im schodzi.
Sprzedają nie tylko na Allegro, w Polsce, ale także np. w Anglii. Mają szeroki asortyment towaru, nie tylko telefony ale np. procesory, części komputerowe. Sprawy UC, przepisy celne, podatkowe, certyfikaty, to ich codzienność. Ceny po jakich zamawiają sprzęt, przy tych ilościach, dla takich jak Ty są nieosiągalne. Nie raz byli osobiście w Chinach, nie są drobnymi handlarzykami, znającymi Chiny tylko z internetu. Ale to wszystko tak, jakbym opowiadał Ci o smaku lodów, gdy Ty, co najwyżej możesz to sobie wyobrażać.
ozon

Postprzez marx » 17 mar 2013, o 21:15

do takich importerów należy np x-com sprowadzając tablety ainol, z telefonów to myfone ,track, GOCLEVER, manta i pare innych.
Uwierz mi że nie ma tam nikogo kto ma mniejszy kapitał niz 50.000 zł a ilość 100szt w allegro o niczym nie świadczy.
marx
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI