• Reklama

[aliexpress] Kupiłem podróbę noki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Kupiłem podróbę noki

Postprzez gegos » 25 wrz 2012, o 20:18

Niestety okazało się że telefon najwyraźniej jest podróbą i po dniu się zepsuł. Jak się ustrzec w przyszłości podróby Sony Ericssona?
gegos

Reklama

Postprzez marx » 25 wrz 2012, o 21:09

Na przyszłość
http://telchina.pl/jak-nie-kupic-podrob ... -vt745.htm

dziwią mnie ludzie kupujący coś za 20$ co ma wygląd markowego telefonu za 400$ i myślą że to będzie tak samo działało.
Kupiłeś zabawke i się chwile pobawiłeś.
Prawdziwe klony 1:1 telefonów które często sprzedawane są u nas jako oryginały kosztują nie mniej niż 50% oryginału i sa nie do odróżnienia przez przeciętnego zjadacza chleba.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI