• Reklama

Kuchenne sprawy

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Kuchenne sprawy

Postprzez leoxxx » 5 paź 2014, o 15:36

Przeglądam sobie ali i trafiłem na tą aukcję:
http://www.aliexpress.com/item/Global-q ... 39041.html

Nie potrafię zrozumieć czemu ten produkt ma ponad 2600 zamówień. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie cena 220$ (przecież to z vatem kosztowało by ponad 800zł !)! To jest już poważna cena za noże! ludzie chwalą sobie te noże, że są dobrze wykonane i ostre. Tylko, że nóż z biedronki za 13zł też ceramiczny, również jest ostry, przez tydzień. Teraz cena wynosi 21$ ! ! !. Czyli Co? Produkt, który schodzi na pniu dostaje ekstremalna przecenę? Że niby o co chodzi ?
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Reklama

Re: Kuchenne sprawy

Postprzez The Second Boy » 5 paź 2014, o 16:00

hahaha patrz na feedback większość ludzi kupiła te noże po 19$, to jest taki trick podwyższają cenę przed promo na jakąś kosmiczną i potem jest -90%.
The Second Boy
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: JIAYU

Postprzez VERMID » 5 paź 2014, o 16:02

Też się kiedyś nabrałem na taka przecenę 90%. W moim przypadku była to damska torebka dla żony. Cena po obniżce 29$ przed 299$ więc mega promocja
Kupa pozytywnych komentarzy kupujących po cenie 299$. Kupiłem - przyszła wykonanie eleganckie, u nas w sklepie kosztowała by 3razy więcej.
Ale okazało się że owa promocja ciągnie się już kilka miesięcy i wszyscy kupują ją po 29$. Jednak po wystawieniu komentarza widnieje cena zakupu 299$ również przy moim komentarzu. Tak tez jest w przypadku twoich noży.
VERMID

Pochwały: 1
Telefon:: SAMSUNG

Postprzez leoxxx » 5 paź 2014, o 16:51

Dobrze wiedzieć jak działa cena w feedback, po prostu nie wierzyłem w taką promocję oraz samą cenę noży.
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Postprzez kaol » 5 paź 2014, o 17:37

Przecież jest bardzo łatwy sposób na sprawdzenie ceny wcześniejszej...

Klikamy w zakładkę "Feedback (1156)" i mamy wyraźnie napisane kto za ile kupił i jaki dał komentarz

Zawsze tak klikam by się upewnić czy faktycznie kupuję to w cenie promocyjnej czy po prostu oznaczonej jako promocję.
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Telefon:: Meizu M2

Postprzez Paweel » 5 paź 2014, o 19:14

triki z promocjami na ali żądzą się tymi samymi prawami co i w innych rejonach świata. a więc przekonuje się klienta jak tylko może że towar wcześniej kosztował sumę kilkukrotnie wyższą. i gdy kupuje po cenie promocyjnej to dla niego jest mega okazja. norma. Ważne abyś akceptował cenę towaru. Jak dla Ciebie cena towaru jest ok (czy promocyjna czy nie) i uważasz że tyle możesz dać za towar to zawsze ok.
Paweel

Telefon:: BYŁ ZP980+ JEST LGG2

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić