• Reklama

Który telefon wybrać?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Który telefon wybrać?

Postprzez carlosik » 8 sie 2014, o 04:26

Witam, jestem tu nowy i niedawno zainteresowałem się kupnem chińskiego smartfona. W oko wpadły mi dwa modele: Lenovo S650 i Cubot X6. Czy moglibyście mi doradzić/odradzić kupno któregoś z nich? Ewentualnie jakieś wady czy zalety po dłuższym użytkowaniu owych modeli:) Z góry dzięki za pomoc!
carlosik

Telefon:: Sony

Reklama

Re: Który telefon wybrać?

Postprzez carlosik » 8 sie 2014, o 15:44

carlosik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pomoże ktoś?:) Może ktoś doradzi jakiś inny telefonik porównywalny z tymi dwoma?
carlosik

Postprzez Wujek » 8 sie 2014, o 15:46

Powiedz nam do jakiej kwoty max i czego oczekujesz od telefonu. Wtedy będzie łatwiej dobrać coś ciekawego :)
Wujek

Pochwały: 7
Telefon:: ZTE v967s
ROM: LeWa OS v5 PL

Postprzez carlosik » 8 sie 2014, o 15:51

Powiem tak, zainteresowały mnie te dwa modele, o których wspominam wyżej, więc kwotowo mniej więcej tak jak one;) Jednak fajnie by było jakby jakiś użytkownik owych smartfonów się odezwał;)
carlosik

Postprzez alienv » 8 sie 2014, o 16:21

już widzę te tłumy użytkowników którzy przychodzą pisać to samo (po raz setny) o swoim telefonie dla każdego z osobna, tylko dlatego że za każdym ktoś był zbyt leniwy żeby poczytać forum :)
jeśli chcesz opinie na temat konkretnego telefonu wejdź do odpowiedniego działu i poczytaj - prawie zawsze jest tam pełno recenzji, komentarzy, opisów problemów
dałeś nic nie znaczący tytuł, absolutnie nic nie napisałeś o tym czego oczekujesz od telefonu, a cene to my się mamy domyśleć - i po tym wszystkim oczekujesz konkretnej odpowiedzi?
to tak nie działa, naprawdę takich tematów dziennie powstaje kilka(naście) i nawet najbardziej empatyczni i chętni do pomocy użytkownicy się nimi (z)męczą kiedyś
alienv
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: iOcean X7S
ROM: 4.2.2 0520

Postprzez bartazzz » 8 sie 2014, o 16:24

a wiecie co?? ...........

ZAMYKAM
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Powrót do Jaki telefon kupić ?