• Reklama

Który lepszy?Inew 6000,firefly v65,orientphone mega

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Który lepszy?Inew 6000,firefly v65,orientphone mega

Postprzez hitachi139 » 1 wrz 2013, o 01:50

Witam,poszukuję ciekawego tabfona o przekątnej 6"zainteresowałem się tymi 3 modelami tylko nie znam tych firm. Telefony wyglądają tak samo jak i bebechy maja takie same.Pytanie brzmi jak z jakością tych firm?Proszę o opinie o tych firmach i modelach bo ciężko coś znaleźć o nich.Otwarty jestem tez na inne propozycję.Bardzo podoba mi sie vivo xplay ale za drogi.
Co tam Panie w polityce ?Chińczyki trzymają się mocno?
hitachi139

Pochwały: 4
Telefon:: samsung note

Reklama

Re: Który lepszy?Inew 6000,firefly v65,orientphone mega

Postprzez Nikulec » 4 wrz 2013, o 16:13

Od 2 m-cy użytkuje vivo xplay i muszę powiedzieć że to najlepszy telefon jaki miałem jeśli miałbym doradzać to bierz vivo ja swój kupiłem na alieexpres za 1600 zł z wysyłką , na chwile obecną ten phablet nie ma konkurencji , porównywałem go z htc one i s4 i muszę powiedzieć że bije je na głowę .
Nikulec

Re: Który lepszy?Inew 6000,firefly v65,orientphone mega

Postprzez hitachi139 » 8 wrz 2013, o 00:55

Witam, a możesz zrobić recenzje tego vivo i porównać go do modeli samsunga czy htc? Interesują mnie tematy: jak z 3G na wsiach gdzie jest tylko częstotliwość 900Mhz bo mieszkam w małym miasteczku a chciałbym miec w miare szybki net a nie powolniutki egde. Poza tym wykonanie, aparat,video,GPS .Z góry dziękuję
Co tam Panie w polityce ?Chińczyki trzymają się mocno?
hitachi139

Pochwały: 4
Telefon:: samsung note

Powrót do Porównania telefonów