• Reklama

Które modele mogą poszczycić się wysoką jakością dzwięku?

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Które modele mogą poszczycić się wysoką jakością dzwięku?

Postprzez rzeczniczka » 3 sty 2013, o 03:19

Jakiś czas już szukam telefonu, może tu mi się uda znaleść :D

Mam ZTE Blade i nie jestem zadowolona z jego jakości dzwięku na słuchawkach, po pierwsze mam 5 różnych kompletów słuchaweki i niestety 3 z nich (te lepszej jakości) grają tragicznie, słyszę jakieś pogłosy, elektroniczne jakby dzwieki w tle... Jeszcze to że jak się podłączy słuchawki bez muzyki to słychać szmer ?? szum... czy coś takiego.

Szukam telefonu który ma b.dobry hardware odnośnie dzwięku.
Dla przykładu jestem bardzo zadowolona z ipoda (te same słuchawki i wszystkie działają, dzwięk świetny, gdy podłącze słuchawki nie słyszę żadnych szumów itp)

Czytałam że świetny dzwięk mają samsung wave 1,2,3, i galaxy S. Zresztą sama lista osbługiwanych plików dzwiękowych ukazuje że dzwięk jest ważny w tym telefonie.
Brałabym wava ale Bada mi nieco nie pasuje.

Właściwie mój wybór już padł na Samsung Galaxy S1, tyle że dzisiaj go widziałam w salonie i niestety przeraził mnie swoja wiekością, czy jest coś może alternatywnego na rynku chińskim, tyle że nieco mniejszy?


Wymagania:
+ Dual sim było by świetnie gdyż można użyć AERO internetu(czyli musi być 3G)
+ wysoka jakość dzwięku na słuchawkach, jak najwieksza ilość odtwarzanych formatów dzwięku
+ rozdzielczość 800x480, ekran jasny i wzmocniony na rysy (może byc superamoled)
+ dobra bateria (min 1500amh, mój blade ma tragiczna baterie niestety, więc teraz mi na tym zależy)
+android
+jak najmniejsze rozmiary telefonu , ekran 3,5-3,6-3,7-3,8 cala , dobrze gdyby był również cieńki tak do 10mm
+ aparat foto z lampa błyskowa i autofokusem (bez różnicy rozdzielczosc)
+ a-gps, wifi
+ dotykowy
+ wyjście Tv Out, czyli możliwość podłączenia do tv


Możecie coś doradzić ? Cena zależy czy z gwarancją, czy bez (jeśli z chin to pewnie bez) ale tak około 160$.
rzeczniczka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 02:53
Lokalizacja: wyspy dziewicze

Reklama

Re: Które modele mogą poszczycić się wysoką jakością dzwięku

Postprzez bumbum » 3 sty 2013, o 14:44

rzeczniczka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zobacz Lenovo A660, nie ma co prawda tv out i pasma 900 , ale z tym będzie trudno. Reszta spełnia twoje wymagania.
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Postprzez maciej » 8 sty 2013, o 22:28

sprawdz czy zlacze dolega do plyty w tym zte, moze padl styk sluchawek?
maciej
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 gru 2012, o 18:27
Lokalizacja: wro

Postprzez matikuc » 10 sty 2013, o 11:55

To nie jest wina telefonu tylko słuchawek. Kup sobie słuchawki np. Ferrari to będziesz mieć niesamowitą jakość dźwięku.
matikuc
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:57
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron