• Reklama

Kto procz xiaomi daje częste aktualizacje?

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Kto procz xiaomi daje częste aktualizacje?

Postprzez fi9o » 31 paź 2016, o 11:33

Witajcie,

Mam pytanie, otóż chciałbym zapytać które marki obecnie świadczą wsparcie swoich słuchawek jak Xiaomi?
Oni aktualizują bardzo stare słuchawki nawet, robią to co tydzień jeśli nawet nie oficjalnym kanałem to xiaomi.eu.

Ciekaw jestem jak wygląda sprawa przy innych markach jak np Oppo, LeEco etc.
Rozważam za jakiś czas zmianę tel, Xiaomi miałem dwa, Redmi Note 2 i obecnie Redmi note 3 pro 3/32... :)

Chciałbym spróbować coś nowego, innego.
Avatar użytkownika
fi9o
 
Posty: 0
Dołączył(a): 23 maja 2016, o 13:20
Lokalizacja: Warszawa/Jędrzejów
Telefon:: Wkrótce znów Xiaomi

Reklama

Re: Kto procz xiaomi daje częste aktualizacje?

Postprzez szymi » 31 paź 2016, o 14:07

vernee ;)
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Kto procz xiaomi daje częste aktualizacje?

Postprzez fi9o » 31 paź 2016, o 14:18

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak, wiem o nich, ale bardziej chyba by mnie interesowało jak sprawa się ma z w/w Oppo oraz LeEco
Avatar użytkownika
fi9o
 
Posty: 0
Dołączył(a): 23 maja 2016, o 13:20
Lokalizacja: Warszawa/Jędrzejów
Telefon:: Wkrótce znów Xiaomi

Re: Kto procz xiaomi daje częste aktualizacje?

Postprzez saroo » 31 paź 2016, o 15:55

LeEco normalnie co miesiąc udostępnia nowa wersję stabilną Romu, a co dwa tygodnie pojawiała się wersja rozwojowa. Teraz z uwagi na to, że ostro pracują nad nowym EUI 6.0 to częstotliwość wydawania nowych romów zmalała. Przestali wydawać wersje rozwojowe, a stabilne pojawiają się co około dwa miesiące.
saroo
 
Posty: 128
Dołączył(a): 29 paź 2015, o 17:27
Pochwały: 3
Telefon:: LeTV

Re: Kto procz xiaomi daje częste aktualizacje?

Postprzez fi9o » 31 paź 2016, o 16:19

saroo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dziękuję za odpowiedź.
A czy możesz powiedzieć w jak duzym stopniu ichni oficjalny rom jest 'obdarowany' aplikacjami które są tam zwyczajnie zbędne?
Avatar użytkownika
fi9o
 
Posty: 0
Dołączył(a): 23 maja 2016, o 13:20
Lokalizacja: Warszawa/Jędrzejów
Telefon:: Wkrótce znów Xiaomi

Re: Kto procz xiaomi daje częste aktualizacje?

Postprzez saroo » 31 paź 2016, o 16:47

Zbędnych jest kilka. Te związane z serwisem Baidu, jakaś chińska nawigacja, pgodynka, dla której w Polsce jest tylko Warszawa, zdalna pomoc i te od LeTV (oficjalny sklep, serwis z newsami, streaming video). Kilka natomiast jest nawet przydatnych. Jak świetna aplikacja z muzyką, gdzie mamy darmowy dostęp do ogromnej bazy z utworami i teledyskami, również zachodnimi. Chmura, gdzie możemy zrobić sobie backup danych z telefonu (warto zaznaczyć, że po założeniu konta mamy nieograniczoną ilość miejsca na dane w chmurze LeEco, niestety transfery są średnie), aplikacja z motywami, chiński odpowiednik sklepy Play, a we wspomnianej już aplikacji że streamingiem video można znaleźć zachodnie filmy w języku angielskim.
saroo
 
Posty: 128
Dołączył(a): 29 paź 2015, o 17:27
Pochwały: 3
Telefon:: LeTV


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama