• Reklama

Krótka recenzja ILIFE V7 z Gearbest

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Krótka recenzja ILIFE V7 z Gearbest

Postprzez Jacuss » poniedziałek, 28 listopada 2016, 10:38

>Na tę chwile spełnił wszystkie moje oczekiwania, nie spodziewałam się cudów po tego typie odkurzaczu, wiadomo że na listwach nie odkurzy czy w szczelinie za szafką ale do takiego codziennego sprzątania na bieżąco JAK NAJBARDZIEJ. Opcja, że siedzisz sobie na kanapie i patrzysz jak podłoga SIĘ sprząta to coś wspaniałego :) Jest faktycznie dużo bardziej cichy niż standardowy odkurzacz ale to, że można podczas jego pracy spać to chyba jednak delikatna przesada (no chyba, że jest ktoś takim śpiochem jak ja), ale w ciągu dnia nie powinno to przeszkadzać.
Co jeszcze, z przesyłką była przejściówka do naszych gniazdek. Korzystam póki co z pilota, apki nie instalowałem.

SPECYFIKACJA
Napięcie zasilania (V): 24V
Moc (W): 22W
Typ baterii: Akumulator litowo-jonowy
Pojemność baterii: 2600mAh
Waga produktu: 2.950 kg
Rozmiar produktu : 34.00 x 34.00 x 8.00 cm

W zestawie:

Obrazek
W pudełku wyglądał tak:

Obrazek
Zdjęcia odkurzacza:

Obrazek

Tak wygląda pilot :) Można na nim ustawić aktualny czas i zaplanować, żeby odkurzacz włączał się codziennie o np. 10 rano. P0nadto można nim włączyć automatyczne sprzątanie, sterować "ręcznie" odkurzaczem oraz włączyć 3 tryby: spiralne sprzątanie, szukanie bazy oraz sprzątanie przy ścianach.

Obrazek

Bestia w całej swojej okazałości :)

Obrazek

Informacje o modelu i inne :D

[img]http://i.imgur.com/ahkniFn.jpg
[/img]
Ściereczkę do wycierania podłogi ( na mokro lub sucho) można wymieniać bo jest ona na rzepy - i zdejmować, bo jest ona przymocowana do spodu odkurzacza na takim plastiku :)

Obrazek

Córeczka sprawdziła i turbo szczotka się kręci :)

Obrazek

Wyłącznik odkurzacza wygląda właśnie tak :)

Obrazek

A na koniec moja ściereczko-uśmiechnięta córeczka :) Zadowolona z robota! :D

Kupiłem go w sklepie Gearbest z magazynu w Wielkiej Brytanii - doszedł w 27 godzin od momentu zapłaty! :o

Link: http://www.gearbest.com/cleaning-applia ... html?wid=3

Kosztuje 164,56$ co daję około 692 zł :) ale wart jest każdej złotówki :D Polecam na prezent na gwiazdkę dla żony

TO MOJA PIERWSZA RECENZJA więc proszę o rady co zmienić :)
Jacuss
AKTYWNY

Pochwały: 14

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Krótka recenzja ILIFE V7 z Gearbest

Postprzez czesiek27 » poniedziałek, 28 listopada 2016, 13:02

I bardzo ładna recenzja :-) My również (oczywiście cała moja rodzinka) jesteśmy mega zadowoleni z v7

mi4
czesiek27

Pochwały: 2

Re: Krótka recenzja ILIFE V7 z Gearbest

Postprzez slavo22 » poniedziałek, 28 listopada 2016, 18:24

Hmmm, powiem szczerze że mam od kilku lat takiego (dokupiłem do odkurzacza z filtrem wodnym). Myślałem że to badziew i z ciekawością śledziłem dyskusje o tych chińskich wynalazkach. Jednak po obejrzeniu iluś recenzji stwierdzam że ten mój to to samo i nie wiem czym się tak wszyscy zachwycają. Może mam za dużą powierzchnię i nie daje rady tego ogarnąć, może pies i 2 koty za dużo kłaków zostawiają....? Zawsze potrafię domieść miotłą jakiś syf. No chyba że to ja jestem zbyt wymagający....

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 44

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin