• Reklama

Króry Coolpad F1 na Ali?

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Króry Coolpad F1 na Ali?

Postprzez DarsonCule » 7 gru 2014, o 18:24

Witam. Chce zakupić Coolpada F1 na Aliexpress.
Chciałbym się zamknąć w kwocie max 150$. Polecicie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce u którego dostanę Coolpada F1 w cenie poniżej 150$? :)
DarsonCule

Telefon:: Xiaomi Red Rice

Reklama

Re: Króry Coolpad F1 na Ali?

Postprzez majkel_94 » 9 gru 2014, o 12:14

nie kupisz za tyle, chyba ze gorsza wersje plus
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez hellhammer » 9 gru 2014, o 12:47

majkel_94 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No nie powiedzialbym ze wersja z lte jest gorsza :D
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez majkel_94 » 9 gru 2014, o 14:52

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak ktoś lubi słabszy aparat oraz 2x mniej RAMu to tak, LTE jest lepsze, bo i tak zasięg 4G jest ch*** a prędkość transmisji ograniczona ;)
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez hellhammer » 9 gru 2014, o 16:24

majkel_94 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak ktoś lubi słabszy aparat oraz 2x mniej RAMu to tak, LTE jest lepsze, bo i tak zasięg 4G jest ch*** a prędkość transmisji ograniczona ;)

Zalezy kto czego potrzebuje :) Ty akurat potrzebujesz 2GB ramu ja osobiscie nie. A 4G mi sie przydaje :)a nie oszukumy sie aparat w obu nie rozni sie tak bardzo, chyba ze lubisz suche fakty - chodzi o MP :) Uwierz mi mam tel samsunga ktory ma aparat 3,2MB i robi duzo lepszej jakosci fotki niz taki niektory chinski 13MP. Co z tego, że zdjecie jest mniejsze, jak porowanie szczegolow i jakosci to tragedia. A i 13MP nie rowne 13MP taki jiayu g5s robi dla mnie duzo lepsze fotki niz f1 czy 7320.
Takze jak wposmniałem na poczatku zalezy kto czego potrzebuje i co dla kogo ważne. Osobiscie uwazam ze f1 plus nie jest gorsza wersja f1, chyba ze naprawde wykorzystujesz przewage 2GB ramu itp, ja osobiscie nie wykorzystuje tego.
hellhammer
VIP

Postprzez kaol » 9 gru 2014, o 23:51

użytkownik majkel_94 próbuje Ci wytłumaczyć, że nie ma sensu kupować coś co jest gorsze skoro po zapłaceniu parę $ więcej można kupić coś lepszego.

a co do LTE

Najpierw parę słów o 3G
wikipedia napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a teraz trochę porównań.
Obrazek

naprawdę, aż tak bardzo potrzebujesz LTE w komórce? Ja rozumiem, że jest to bajer no ale by rezygnować z lepszych podzespołów dla takiego dodatku?
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Postprzez hellhammer » 10 gru 2014, o 00:01

każdy ma swoje zdanie, dla mnie bardziej wartosciowa komorka jest f1 plus.
hellhammer
VIP

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić