• Reklama

Koszulki z aliexpress

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Koszulki z aliexpress

Postprzez tmk10 » 4 sty 2014, o 17:41

Witam.
Chciałbym zakupić kilka koszulek z Chin. Nie zamówiłbym 15 na raz tylko kupowałbym raz na jakiś czas przykładowo co 2-3 miesiące. Nie mam zamiaru tego sprzedawać. Na allegro identyczne koszulki wystawiane są w cenie 75zł do 150zł.
Przykładowa koszulka wygląda tak:

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Koszulki mają zamazane logo Nike, Adidas itd ze względu na to, iż nie można ich umieszczać na zdjęciach w aliexpress, a posiadają oryginalne metki.

No i tutaj pada pytanie: czy jest to legalne? Zacząłem wgłębiać się w temat i doczytałem, że jeśli mam świadomość, że to podróbka to mogę mieć problemy i tak dalej.
tmk10
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Lenovo A850 LeEco S3

Reklama

Re: Koszulki z aliexpress

Postprzez mrergie » 6 sty 2014, o 01:10

Jak wszystkie podróbki - nie jest to legalne. Chociaż nie martwiłbym się tym szczególnie, ciuchy w ilościach detalicznych raczej nie przykuwają uwagi UC. Sprawdzenie źródła pochodzenia i licencji na produkcję u producenta też do łatwych w takim przypadku nie należy. Wydaje mi się że mógłbyś śmiało i bez obaw kupować.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić