• Reklama

kopia 1:1 galaxy s5

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

kopia 1:1 galaxy s5

Postprzez wokitoki » 4 sie 2014, o 18:26

Witam, na wstępie napisze że szukałem i jedyne co znalazłem na temat podróbek to to, że urząd celny zatrzymuje taką paczke i wlepia pokaźną kare. powiedzcie mi w takim razie jakim cudem w feedbacku na alixpressie ludzie z krajów unii europejskiej wystawiają pozytywne opinie? czy naprawde nie ma możliwości ściągnięcia takiego odwzorowania telefonu na własny użytek ?
wokitoki

Telefon:: lg g2

Reklama

Re: kopia 1:1 galaxy s5

Postprzez basa » 4 sie 2014, o 18:36

Procent zatrzymań z tytułu sprowadzania podróbki nie jest przecież 100% w innych krajach może nawet wynosić zero, czesto tez sprzedawcy stosuja rozne sztuczki tak by nie bylo loga samusnga widocznego na skanie i wtedy nia ma znaku towarowego podrobionego wiec nie ma podrobki.

Z drugiej strony ciekawe czy te pozytywy tak chetnie uzytkownicy by napisali po 2 miesiacach uzytkowania kiedy zaczną padać pierwsze komponenty :)
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez krzys123. » 4 sie 2014, o 19:37

miałem 2 klony s5 i prosze przestac pisac ze jest do dup8y i wogóle te smartfony sa wykonane tak samo jak inne np zopo czy lenovo tylko sa po prostu klonami a złe nie są sprzedałem tylko dlatego że jest duży
krzys123.

Telefon:: zopo
ROM: 4

Postprzez ddr » 4 sie 2014, o 19:50

Wow, pierwsza pozytywna opinia na temat klonów. Chyba trzeba przykleić ten temat ;). Widziałem jedno takowe dzieło. Działało, ale nie wiem czy chciałbym z tego korzystać, zwłaszcza że to kopia paskudnego wyglądu szajsunga. Już gorzej się wybrać nie da.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez mrergie » 4 sie 2014, o 19:55

Do autora tematu mam jedno pytanie. Chcesz mieć smartfona czy coś udającego że jest telefonem i wygląda jak S5, po to, abyś mógł szpanować przed znajomymi ile to ty pieniędzy nie wydałeś na telefon?
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez wokitoki » 4 sie 2014, o 20:00

chce mieć smartfona który jest zgodny z opisem tej aukcji czyli prawie takie same jesli nie takie same jak s5. pozerem nie jestem chodzi mi o sprzęt
wokitoki

Postprzez mrergie » 4 sie 2014, o 20:02

Chcesz mieć S5 to kup S5. Innego wyjścia nie ma.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez wokitoki » 5 sie 2014, o 02:54

czasami ludzie mnie zaskaujecie... czy naprawde nie umiecie czytać ze zrozumieniem o co mi chodzi ? gdybym pytał czy kupić oryginał czy kopie to bym napisał...pytam o ściągnięcie tej kopii i jak to sie ma z urzędem celnym... feedbacki typu "very high quality" (+ brak negatywów) z różnych stron świata są dla mnie znakiem zapytania stąd moje zdziwienie.

ps. jeszcze raz powtórze powstrzymajcie się od komentarzy "chcesz mieć galaxy s5 to sobie kup"
wokitoki

Postprzez Libero » 5 sie 2014, o 11:25

wokitoki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest możliwość zakupienia. Z tym że musisz się liczyć z tym że podczas kontroli, gdy wyjdzie na jaw że to podróbka, mogą Cie ukarać i zniszczyć/odesłać towar.
To że masz feedbacki z innych państw nie oznacza że to legalne. Po prostu przeszło przez kontrolę bez otwierania paczki.
Libero
NewsMan

Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Postprzez wokitoki » 7 sie 2014, o 14:53

jeśli okazało by się że zatrzymali ile wynosiła by kara?
wokitoki

Postprzez marx » 7 sie 2014, o 16:03

zniszczenie telefonu na twój koszt, Moze też byc roszczenie finansowe przedstawiciela marki przy większej ilości.
Na 100 telefonów otwierają mniej niz 1, UC skupia się na ściąganiu podatków i nie jest opłacalne uruchamianie całej procedury dla 1 sztuki wartej 200$
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez mkgga » 7 sie 2014, o 16:27

wokitoki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Poczytaj sobie.

http://forumprawne.org/prawo-karne/5136 ... adzie.html

Jak zamówisz telefon podróbkę i zatrzymają ją w trackingu na cle i przyślą Ci dokumenty to nic nie odpisuj,paczkę odeślą bez żadnych konsekwencji,a z chinolem dogaduj się o zwrot kasy ,nawet jak zwróci Ci kasę pomniejszoną o koszty dostawy to i tak lepiej niż kara i ewentualna sprawa w sądzie.Na allegro widziałem jak sprzedawali takie klony po nawet 1000 zł w licytacjach ,tak więc telefony do Polski dochodzą bez problemu,ale ten 1% że zatrzymają przesyłkę zawsze istnieje.
mkgga

Pochwały: 17
Telefon:: lg

Następna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić