• Reklama

konto xiaomi - rejestracja

Xiaomi

konto xiaomi - rejestracja

Postprzez bumbum » poniedziałek, 8 września 2014, 11:15

Czy udało się komuś z was zarejestrować konto xiaomi ? Ja pròbowałem na numer telefonu i na e-mail i nie dało rady.

OK, dla tych co tez mają problemy, z poziomu smartphona nie da rady się zarejestrować, trzeba wejsć na i.mi.com i tam wsród chinskich krzaków się zarejestrowac, zalogowac się w smartphonie i logujac się wprowadzic kod otrzymany smsem.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Pochwały: 29

Reklama

en.001phone.cn=

Re: konto xiaomi - rejestracja

Postprzez sonic » poniedziałek, 8 września 2014, 22:14

ja nie miałem problemów z rejestracją ze smartfona na nr telefonu
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 14

Postprzez Wtk » środa, 10 września 2014, 11:12

Witam,

początkowo tez miałem z tym problem, kilka prób zakończyło się niepowodzeniem. Ostatecznie udało się to zrobić najpierw za pomocą e-mail, a potem także przy użyciu numeru telefonu. Przyjąłem więc, że awaria była po ich stronie. Użyłem do tego Jiayu G2F z wgranym MIUI-4.6.27, tutaj uwaga, sms autoryzacyjny wysyłany jest z karty w slocie nr 1. Jeśli jest tam włożona karta Aero, może to być przyczyną niepowodzenia.

Pozdrawiam
wtk
Wtk

Postprzez pajac102 » poniedziałek, 14 marca 2016, 13:01

Witam. W moim xiaomi udało mi się uruchomić konto xiaomi ale je wyłączyłem. Jednak po wymianie kart sim telefon zasygnalizował niezarejestrowaną kartę sim i podpowiedział aby zarejestrować w jednej karcie zrobiłem anuluj a w drugiej dla mnie bardziej ważnej zrobiłem "OK" czy to jest ważne czy można to cofnąć i czy może to mieć jakieś znaczenie odnośnie kosztów. Nie myślałem że robiąc anuluj telefon też będzie działał i dlatego jako pierwsze zaakceptowałem a jako drugie anulowałem.
pajac102

Postprzez TediPower » poniedziałek, 7 listopada 2016, 23:14

Create a Mi Account
:(
The email address you entered is incorrect

co jest nie tak ? z moim adresem emial xxxx.xxxxx@gmail.com xxxx to slowa
aaaa próbuje na kompie to zrobic
Gdy dajesz linka / edytujesz w temacie Czy ktoś z kolegów ma konto na pan.baidu.com? napisz do mnie wiadomość.
TediPower
AKTYWNY

Pochwały: 15

Powrót do Pomoc techniczna