• Reklama

konto iks nie chce oddać pieniędzy jak napisać do aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

konto iks nie chce oddać pieniędzy jak napisać do aliexpress

Postprzez Quch » 20 kwi 2014, o 19:05

Kupiłem od chiniola konto iks (można zobaczyć na ali co to) , zapłaciłem, wysłał mi passy, lecz napisał, że aktywuje je jak potwierdzę otrzymanie przesyłki. Potwierdziłem, męczyłem się z dekoderem 2 dni, lecz konto nie działa... Napisałem do niego, że konto nie działa, lecz no uważa, że z jego strony wszystko ok. Nie chce zwrócić kasy, a ja nie mogę rozpocząć sporu do potwierdziłem dostarczenie. Co proponujecie zrobić? Napisać na jakiego meila do Ali?
Quch

Telefon:: Sgs4

Reklama

Re: konto iks nie chce oddać pieniędzy jak napisać do aliexp

Postprzez night95 » 20 kwi 2014, o 19:13

Proponuję nie kupować takich rzeczy więcej na ali. to na 99% było pewne że nie dostaniesz ani kasy ani konta, po potwierdzeniu odbioru mogą mu nagwizdać, raczej już nic nie odzyskasz :P
SERWIS TELEFONÓW, TABLETÓW ITP :)http://telchina.pl/serwis-telefonow-t25595.html
night95
VIP

Pochwały: 17
Telefon:: let x690

Postprzez drago68 » 20 kwi 2014, o 19:20

Praktycznie i fizycznie kasa nie do odzyskania.
Potwierdzone>>>>==== przelew z aliexpress poszedł do sprzedawcy.
Nawet chargeback będzie trudny do zaakceptowania przez bank...., ale spróbować zawsze można.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez Cezary » 20 kwi 2014, o 19:33

Tak btw. kupując to konto i mając urządzenie obsługujące cccam/newcam do czego otrzymujemy dostęp?.
Cezary

Telefon:: X7S

Postprzez Quch » 20 kwi 2014, o 19:37

Do tego co na foto = wszystko, lecz mi to nie dziala

kontakt z ali nie pomoże?
Quch

Postprzez lukkki » 20 kwi 2014, o 21:56

Polacy się źle wypowiadają o tym jak czytam feedbacki. Za to inni mówią, że cudownie albo że działa wolno i za taką niską cenę to okej.
lukkki
VIP

Pochwały: 13

Postprzez Quch » 20 kwi 2014, o 22:30

no właśnie ma dobre, dałem mu negatywa ale jeszcze się nie pojawił. Niestety 18$ przepadło... ale napisałem do Ali, ale wątpię że coś wskuram
Quch

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI