• Reklama

[aliexpress] kontakt z kupującym

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] kontakt z kupującym

Postprzez marcinek19 » 23 cze 2013, o 01:09

Witam,
Mam takie pytanie czy jest jakaś możliwość kontaktu z kupującymi dane towary? Chce kupić buty i chciałbym dostać ich prawdziwe zdjęcie od kogoś kto już je ma, jest dużo osób z Polski więc pewnie ktoś byłby tak dobry i podzielił się zdjęciem.
marcinek19

Reklama

Postprzez biniox1 » 23 cze 2013, o 08:42

jakie to buty
biniox1

Postprzez drago68 » 27 cze 2013, o 13:27

Czy jest możliwość kontaktu z osobami na aliexpress.
Dokładnie chodzi mi o kupującego będącego w opiniach danego sprzedawcy.
Chciałem popytać co i jak z towarem, bo np. gość z Polski kupował u niego już dość dużo razy!!!
Pisałem do jego sprzedawcy aby dał namiar e-mail do niego ,ale jakoś trudno mu to przychodzi.
Czy sprzedawca dostaje kontakt e-mail od kupującego?.
Jak z taką osobą się da skontaktować???
Czy jest jakaś opcja ???
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: [aliexpress] kontakt z kupującym

Postprzez LOUISS » 20 sty 2014, o 23:42

podbijam,bo sam się nad tym właśnie zastanawiam.. Jak wygląda sprawa kontaktu z użytkownikami,którzy wystawili opinie sprzedającemu

Pozdrawiam
LOUISS

Telefon:: ZTE?

Postprzez Hardknox » 20 sty 2014, o 23:50

Zależy od sprzedawcy, ja mam np znajomego który doradza, odradza i pomaga w wielu kwestiach. Wydaje mi się ze z Chińczykom trzeba się zaprzyjaźnić bo taki tymczasowy kontakt w przypadku transakcji nie budzi zaufania i postapilbym identycznie nie udostępniając czyichs danych. Natomiast w innym przypadku taki kontakt jest mega przydatny,ja tak parę razy juz konsultowalem zakup np z ludmi którzy ściągaja elektronike a kontakt miałem od Chińczyka i wcale się nie pogniewali jak dowiedzieli się od kogo :)

Innej formy kontaktu do tej pory nie rozpracowalem bo Ali chroni jak nasze allegro obecnie
Hardknox
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: Zopo,HTC,Moto

Postprzez LOUISS » 20 sty 2014, o 23:59

powiem w czym rzecz,chcę kupić kurtkę,ale podobno "podobno" rozmiarówka azjatycka jest zupełnie inna (mniejsza) od europejskiej. Chciałem poradzić naszych rodaków,którzy zakupili podobne kurtki wcześniej:)

Myślałem,że można jak na allegro, zapytać bezpośrednio kupującego
LOUISS

Telefon:: ZTE?

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI