• Reklama

Konkurs, telefon do wygrania

Oferta sklepu Everbuying.net Promocje. kupony zniżkowe

Konkurs, telefon do wygrania

Postprzez marx » środa, 22 kwietnia 2015, 22:33

W tym temacie proszę napisać co sądzicie o sklepie Everbuying.net
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
marx
Administrator

Pochwały: 193

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Konkurs, telefon do wygrania

Postprzez ddr » czwartek, 23 kwietnia 2015, 00:19

No to skrobnę coś od siebie.

Nie miałem jeszcze okazji kupować w tym sklepie, więc to będzie jakby opinia potencjalnego klienta.

Strona:
Podobnie jak na gearbest na początek wita nas okienko z propozycją kuponu 10% na wybrany zakup wzamian za subskrypcję newslettera na e-mail. Na pewno jest jakiś limit, albo ceny automatycznie są podbijane by z tym kuponem obie strony wyszły na 0.
Strona wygląda schludnie, bez pierdyliarda ikonek, wykrzykników i innych badziewi. To na plus bo łatwo się połapać gdzie czego szukać, a w podpowiedziach można zobaczyć ciekawe gadżety które naprawdę zachęcają do zakupu i nie odstraszają wyglądem rodem zabawki z odpustu czy bezużytecznego crapu. Design przypomina mi efox i inne podobne sklepy.
Strony ofert jak strona główna, wyglądają schludnie. Ciekawy szkielet, dobre rozmieszczenie, wszystkie informacje widoczne, opisy są pełne. Jest zakładka gdzie można przeczytać pytania zadane przez osoby zainteresowane ofertą, ew. zostawić własne zapytanie. Warty uwagi jest system porównywania oferty z innymi.
Sklep daje 3 miesiące własnej gwarancji na zakupy, o dodatkowych trzeba się doczytać w regulaminie i w opisie oferty.

Wyszukiwarka:
Działa sprawnie, chociaż podpowiedzi póki co są jeszcze niepełne. Wyniki są ok. Ma opcje sortowania i filtrowania.

Oferty:
Idzie znaleźć sporo gadżetów, bardzo duży asortyment, znalazłem wszystko czego szukałem.

Ceny:
Wporządku, nie odbiegają znacznie od tych co są w innych sklepach, ba, sporo gadżetów idzie tu znaleźć po niższej cenie, a niektóre mają mocno przesadzoną cenę.
Niestety i ten sklep praktykuje brzydki zwyczaj "promocji", no bo trzeba być totalnym kretynem by uwierzyć że np. Jiayu S3 Basic jest przeceniony z 409.31$...

Zarządzanie kontem:
Z poziomu panelu jest dostęp do wszystkiego co potrzeba, czyli zarządzanie kuponami, adresami itp. Tak samo jak na GearBest tak i tutaj otrzymujemy punkty za recenzję zakupionych przedmiotów które są wymienne na zniżki przy kolejnych zakupach.
Kontakt z supportem w sprawach reklamacji itp. odbywa się przez stronę.

Zakupy:
Jak w większości sklepów, jeżeli nie we wszystkich mamy możliwość wrzucenia przedmiotu do koszyka w celu skompletowania zakupów lub do wishlist (listy życzeń).
W koszyku jest pole do wklepywania kodów promocyjnych, więc takowe pewnie będąsię pojawiać :).
Opcji wysyłki jest kilka:
Free Shipping (przy tańszych paczkach tracking jest płatny dodatkowo 1,99$)
Standardowa
Kurierska
Dodatkowo można wykupić ubezpieczenie przesyłki wrazie zaginięcia. Niestety nie ma tu ubezpieczenia od VAT ;).
Oczywiście sklep obsługuje płatności PayPal.
Na końcu jest też okienko z wiadomością dla sprzedawcy.

Podsumowanie:

Strona: Wygodna, przejrzysta, działa sprawnie, bez baboli - 8/10
Wyszukiwarka: Przedewszystkim działa i oferuje podstawowe funkcje - 6/10
Oferty: Dużo ciekawych gadżetów, są też telefony popularnych marek, tych nieco mniej także - 9/10
Ceny: Zależy od przedmiotu, tak uśredniając to średnio, jednak trzeba uważać by nie dać się zrobić w konia - 4/10
Zarządzanie kontem: Jest rozbudowane i daje dostęp do wszystkiego - 8/10
Zakupy: Wygląda na to że wszystko jest ok - 9/10

Ogólnie sklep warty zainteresowania, można tu znaleźć gadżety których nie ma w innych sklepach i to w dość atrakcyjnych cenach.
Ostatnio edytowano czwartek, 23 kwietnia 2015, 01:04 przez ddr, łącznie edytowano 1 raz
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez peterskin » czwartek, 23 kwietnia 2015, 00:44

Całkowite szaleństwo pod względem ilości artykułów.
Latarki, akcesoria rowerowe, telefony, więcej nie oglądam bo nie chcę sprzedawać nerki.
A to musi być moje: http://www.everbuying.net/product60439.html :-P
peterskin

Postprzez shayk » sobota, 25 kwietnia 2015, 14:48

No to cóż, jak konkurs to trzeba go wygrać :-D

Obrazek

Pierwsze wrażenie:
Po wejściu na stronę, widać od razu przeważający niebieski kolor, logo everybuying.net, schludną i rzeczową wyszukiwarkę, zachęcające do kliknięcia niebieskie przyciski nawigacyjne, oraz cały asortyment, który mają do zaoferowania. Przewijając w dół, możemy zobaczyć smartfony, które zwracają od razu zwracają na siebie uwagę designem, jak i swoimi parametrami oraz są dostępne w przyzwoitej cenie. Oprócz smartfonów możemy również zauważyć szereg smartwatchy, czyli nowych inteligentnych zegarków. Oczywiście sklep zachęca nowych klientów swoimi kuponami, które można użyć już w czasie pierwszego zakupu, aby obniżyć cenę, i cieszyć się z zaoszczędzonych pieniędzy. Dodatkowo możemy załapać się na wyprzedaże, i wybrać coś dla siebie w promocyjnej cenie. Dostępne są również najnowsze smartfony, co z pewnością zainteresuje nowych zarejestrowanych użytkowników do zakupu. Dodatkowo mamy możliwość zmiany waluty, sklep oferuję darmową wysyłkę oraz gwarancję 30 dni i zwrot pieniędzy, jeśli coś się nie spodoba w zamówionym produkcie. Również posiadamy możliwość kontaktu ze sklepem, w celu zapytania o ofertę, lub dowiedzenia się czegoś więcej o swoim zamówieniu, co jest bardzo przydatne, i pozwala być pewnym o swoje zamówienie. W mojej opinii strona oddaje bardzo dobre wrażenie, niebieski kolor jest bardzo ładny, migają bannery z reklamami, które zwracają na siebie uwagę potencjalnego klienta. Oceniając całość, uważam, że nie design jest kluczowy, lecz to jaki sklep posiada asortyment, ceny oraz w jakim czasie realizuje zamówienia. Everbuying jako jeden z nielicznych sklepów łączy te wszystkie cechy ;-) Ocena 10/10

Obrazek

Wyszukiwanie:
Szukanie produktów nie sprawia większej trudności, wpisując jakąkolwiek frazę mamy szereg podpowiedzi, co tylko ułatwia sprawę, przez co nie musimy wpisywać pełnej nazwy. Chociaż nie działa to we wszystkich przypadkach, na przykład Meizu czy Blackview ocena w mojej opinii może być równa 8/10, za sam pomysł i chęć pomocy ;-)

Obrazek

Asortyment:
Sklep chwali się, że ma dostępnych ponad 500 tysięcy produktów, więc jednym zdaniem.. jest w czym wybierać :-D Każdy znajdzie coś dla siebie, poczynając od drobnych akcesoriów, które są małe i ułatwiają życie :-D kończąc na dronach, tabletach i smartfonach ;-) Jeśli ktoś chce kupić coś z pewnego źródła, i mieć pewność, że to nie podróbki lub sprzedawca go zwodzi, jak najbardziej polecam sklep Everybuying.net pomijając fakt dostępnych telefonów "refubrished" w których nie mamy pewności, że wszystko działa i chodzi tak, jak powinno w każdym nowym smartfonie. Moim zdaniem sklep bierze odpowiedzialność za takie produkty, i myślę, że nie powinno być problemu ze zwrotem, czy naprawą uszkodzonego odnawianego telefonu kupionego od Everbuying ;-) Na screenie udało mi się złapać aż 46 stron dostępnych smartfonów, które robią wrażenie :-D Za sam pokaźny "arsenał" produktów, dam 9/10 :-D

Obrazek

Ceny:
Co do cen myślę, że są znakomite :-D Nie dość, że dostajemy nowoczesny smartfon, z ultraszybkim procesorem, dużą ilością pamięci wewnętrznej, to w dodatku nasz budżet nie ulegnie znacznemu zmniejszeniu, pozwalając na kolejne zakupy, bez zmartwień o swoje oszczędności oraz możemy zacząć czerpać radość z każdej chwili nowoczesnym, designerskim smartfonem :-D W dodatku mamy do uzyskania szereg kuponów, które pozwalają nam znacznie obniżyć cenę i mieć uczucie udanych zakupów, z budżetem na kolejne wydatki w sklepie Everbuying :-D

Obrazek

Pierwsza rejestracja, logowanie:
Rejestrujemy się w bardzo łatwy sposób, wystarczy tylko podać email i hasło i tak na prawdę już możemy zacząć shopping, bez potrzeby potwierdzalnia emaili, oraz zbędnych kodów captcha, które czasami potrafią utrudnić życie :-D Mamy również do wyboru bezpieczną opcję płacenia za pośrednictwem paypal. Już po pierwszej rejestracji możemy zaczynać zakupy, i rozpocząć niezwykle długą i udaną współpracę ze sklepem Everbuying, którego serdecznie polecam. shayk ;-)

Obrazek
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41

Postprzez CzrnyKt » sobota, 25 kwietnia 2015, 18:22

Zaczynając od początku!

Na wejściu 10% rabatu za adres e-mail. Niezła wymiana, chociaż trochę straszy newsletterem wysyłanym dwa razy dziennie. Tak czy inaczej - miło.

Głowna strona wygląda jak typowa strona internetowa z różnymi aukcjami. I całe szczęście - moim zdaniem jest to najbardziej przejrzysty wygląd, dający możliwie najłatwiejszy dostęp do poszczególnych podkategorii. Od razu widać, że serwis jest nastawiony na elektronikę - zakładki typu "Toy & Hobbies ustąpiły miejsca 9 podkategoriom o tematyce wiadomej ;-)
Tradycyjnie Recommended for You, Best deals i inne najlepsze (sponsorowane) oferty.

Idąc dalej...

Bardzo podobają mi się duże ikony sortowania.
Obrazek
Jest to niewątpliwy plus dla serwisu.

Ceny jak to ceny na chińskich stronach ;-) W miarę przeciętnie, czasami zdarzy się coś taniej, czasami coś drożej. Generalnie dobrze porównać na innych stronach bo można upolować coś taniej.

Zakładanie konta proste i przyjemne, nie ma co się nad tym rozwodzić.

Możliwość płacenia PayPalem - tu zdecydowany plus na serwisu.

Ocena ogólna strony to 7/10.
Brałem pod uwagę oryginalność (1), ceny (8), wybór produktów (10), płatności (paypal, 10).

Widać, że nie jest jeszcze molochem typu aliexpress - ale kto wie, może z czasem... ;-)
CzrnyKt

Postprzez sonic » sobota, 25 kwietnia 2015, 22:49

Całkiem przyjemna, przejrzysta strona, nie wyróżnia się zbytnio na tle konkurencji. Jedyne czego brakuje to wyświetlania telefonów według producentów. Ceny dość przyzwoite, zróżnicowana oferta. Niewątpliwie spróbuje zakupów w tym sklepie.
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 14

Postprzez Sambek » sobota, 25 kwietnia 2015, 23:43

Też spróbuję co nieco napisać :)

Pierwsze odwiedziny:
Nie miałem okazji jeszcze kupować w sklepie w Everbuying, jednak pewne doświadczenie w zakupach internetowych w innych sklepach mam. Przy pierwszym wejściu strona może nie wzbudziła ogromnego zachwytu, ale jest dość schludna, minimalistyczna oraz intuicyjna - to na pewno się ceni. Warto na start odnotować, że serwis nie jest polski, dlatego przyda się znajomość języka angielskiego. Jedyne, co sprawia drobne problemy, to za wiele ofert skondensowanych na zbyt małej przestrzeni - obrazy nieco się zlewają. Mały minus postawiłbym też przy designie - nieco odbiega on od najbardziej aktualnych trendów, sama oprawa graficzna poszczególnych elementów również mogłaby ulec drobnej poprawie. Przydałoby się też poukładać odpowiednio informacje w dalszej części strony głównej, gdzie - w odróżnieniu od góry - panuje lekki "rozgardiasz" (mam na myśli na przykład informacje o sklepie, których początkowo praktycznie nie zauważyłem, biorąc je za nieznaczące informacje) :) Niemniej, krótkie ogarnięcie co i jak i sumarycznie strona pozostawia dobre, pierwsze wrażenie.

Wybór produktu:
Wchodząc w dowolną kategorię, zaskoczyła mnie ilość opcji sortowania i filtrowania ofert, które dodatkowo nigdzie się nie są schowane, witają nas zaraz po załadowaniu strony. Musze przyznać, że to niezwykle przydatne - szczególnie dla laika bądź rzadko korzystającego z internetowych sklepów konsumenta, nieznającego rynku. Łatwo wtedy o wstępną klasyfikację interesujących nas produktów. Ponadto, wszystkie niezbędne informacje mamy dostarczone pod zdjęciem w pigułce, co wbrew pozorom również nie jest regułą. Kliknięcie w ofertę również przenosi nas do dobrze poukładanej przejrzystej i zawierającej potrzebne informacje strony. Godne pochwały jest też bogactwo zdjęć, w dodatku profesjonalnie obrobionych. Warte odnotowania są tez sugestie co do innych zakupów - nie rzucają się w oczy, a są użyteczne i trafne. Z poziomu jednej strony możemy kupić wszystkie potrzebne na start akcesoria, jak karta pamięci. Szczególnie na polskich stronach jest to mniej popularna praktyka, a szkoda, bo robi robotę.

Opinie klientów:
Dla tego podpunktu poświęciłem osobny akapit. Zazwyczaj bym tego nie zrobił, aczkolwiek muszę przyznać, że jestem nimi niezwykle pozytywnie zaskoczony (bynajmniej nie chodzi mi o ich treść ;) ). Strona jest interaktywna, a produkty możemy ocenić na wielu płaszczyznach. Dla potencjalnego klienta jest to sporą zaletą i udogodnieniem - w ułamku sekundy odszukujemy to, co nas konkretnie interesuje: zalety, wady, wygodę w użytkowaniu itp. Ponadto, możemy oczywiście dodać od siebie parę słów. Dodatkowo, mamy możliwość umieszczenie własnych zdjęć i filmów. Jednym zdaniem - w najważniejszych kwestiach serwis może zastąpić klientowi tematyczne forum.

Obsługa klienta:
Do tej kwestii serwis również podszedł w pełni profesjonalnie. Jakieś pytania odnoście sprzedaży, wysyłki? Niepewność co do wyboru? A może reklamacja? Wystarczy wejść w zakładkę "Help" - tam odszukamy wszystkie potrzebne dane kontaktowe. Na każde pytanie serwis zobowiązał się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Jeśli to Cię nie zadowala, możesz też zadzwonić na jeden z podanych numerów telefonów. Ponadto, możemy skorzystać z ciekawej opcji chatu, na którym możemy porównać opinie z konsumentami z całego świata.

Oferta:
Skoro ilość opcji sortowania produktów jest duża, to i zapewne oferta musi być bogata. I tak jest faktycznie, możemy znaleźć nawet telefon z obsługą trzech kart SIM, co mnie totalnie zaskoczyło, bo przyznam, że nigdy o takim nie słyszałem :) W sklepie znajdziemy masę kategorii, od zwykłych telefonów przez, akcesoria czy tablety po sprzęt do samochodu. Na stronie odnajdziemy marki szerzej zupełnie nieznane, a więc z 99-procentową pewnością znajdziemy interesujący nas produkt. Cenowo na serwis również nie można narzekać, ale próby przyciągnięcia wzroku klienta są aż nadto rzucające się w oczy (Meizu MX 4 przeceniony o połowę z prawie 1000$ ?!). Niemniej, liczba obniżek pozytywnie zaskakuje.

Warta odnotowania jest również oferta, w której po zapisaniu się do newslettera otrzymujemy w prezencie 50$. Nie testowałem jej, ale wygląda zachęcająco i obiecująco. Ponadto, duże wrażenie robi też ilość walut, w jakich sklep prowadzi sprzedaż - od euro i dolara amerykańskiego przez rosyjskie ruble do dolara brazylijskiego.

Proces zakupów:
Mamy do wyboru sporą listę dostępnych opcji wysyłki i zapłaty. Możemy skorzystać też z promocyjnych kodów, o ile takowe posiadamy. Inne funkcje nie różnią się od standardowych sklepów (lista życzeń, koszyk). Niestety, nawet przy pojedynczym zakupie, wymagana jest rejestracja w serwisie.

Inne uwagi:
Podczas przeglądania serwisu irytowała mnie spora liczba reklam. Może nie byłyby one tak widoczne, gdyby ich rozmiary nie były tak duże. Wiadomo - reklama dźwignią handlu - ale popularny serwis powinien być pewny jakości swej oferty. To również podświadomie wpływa na klienta.

Podsumowanie:
Ogólnie rzecz biorąc, serwis sprawia pozytywne wrażenie. Ilość i jakość ofert jest na porządnym poziomie. Sklep zadbał tez o obsługę klienta. Jako potencjalny kupiec, myślę, że nie miałbym większych obaw przed zakupami w tym sklepie.

Plusy:
+ ilość i bogactwo ofert
+ sortowanie i filtrowanie ofert
+ pokazanie klientowi, że jest ważny dla sklepu
+ intuicyjność serwisu
+ dostępność rozbudowanych opinii innych klientów
+ trafne sugestie produktów najczęściej towarzyszącym danemu produktowi

Minusy:
- przejrzystość strony powinna być na nieco wyższym poziomie
- agresywna polityka reklamowa i wyolbrzymione promocje
- konieczność rejestracji nawet przy najdrobniejszym zakupie
Sambek

Pochwały: 1

Postprzez motherzki » niedziela, 26 kwietnia 2015, 21:17

Recenzja jest napisana z punktu widzenia zwykłego użytkownika Kowalskiego ,który szuka właśnie danego przedmiotu u różnych sprzedawców.
Więc jaki raport zdał by nam Kowalski? :
Pierwsza wizyta
Po wejściu na stronę wyskakuję nam informacja o dziesięcioprocentowej zniżce ,która na pewno przyciąga uwagę klienta. Przystępując do dokładniejszej analizy wstępnych informacji dowiadujemy się, że serwis oferuje nam płatność paypal oraz ochronę danych personalnych, co jest bardzo ważnym aspektem. Ochronę tą ma zapewniać dosyć popularna firma NORTON, więc na wstępie tworzy się aura zaufania do sprzedawcy.
A co na stronie głównej?
Po zamknięciu tej informacji ukazuje się nam główna strona sklepu. Pierwsze wrażenie nie wywołuję zachwytu, od strony graficznej wygląda na przeciętną domenę. Przestrzeń jest dosyć słabo rozplanowana.
Na plus jest oczywiście treść, jak to powinno być na stronie głównej.Mamy odnośniki do wszystkich potrzebnych produktów oraz informacji, nie musimy szukać małego druczku gdzieś w rogu, co czasami bardzo zniechęca do dalszych oględzin.
Wzrok przykuwają informacje o bonusach takich jak zwrot do 30 dni, darmowy serwis do 90 dni oraz punkty SUPERSTAR, które będziemy mogli wykorzystać przy następnych zakupach. Rabaty przy następnych zamówieniach to dosyć powszechny bonus, lecz na pewno jest to plus dla osób które często zamawiają towary z Chin.
Przecenione produkty są pokazane nieco niżej, co jest kolejnym plusem, ponieważ zawsze możemy przejrzeć czy akurat produkt, którego my potrzebujemy jest przeceniony.
Jak jest naprawdę z tymi przecenami?
Co do samych przecen, ich wiarygodność nie jest do końca trafna. Niektóre produkty przecenione są z zawyżonych cen, co wzbudza podejrzliwość Kowalskiego, który przegląda już kolejną stronę z danym produktem.
Tworzenie konta
Tworzenie konta odbywa się tak jak na większości tego typu witryn, podając informacje takie jak e-mail, hasło oraz dane do wysyłki.
A co z ofertą?
Głównym i największym plusem sklepu jest jego bogata oferta.Od telefonów komórkowych po nożyczki do cięcia blachy. Więc w tym przypadku punkty SUPERSTAR są dobrym rozwiązaniem. Z tak szerokim asortymentem możemy je wykorzystać nawet na elektrykę samochodową, chodź wcześniej zakupiliśmy tylko telefon.
Podsumowanie
Według mnie całokształt sklepu pod względem graficznym jak i dostępności towaru prezentuje się na 5-. Minus jest za wygląd strony, chodź nie każdy zwraca na to uwagę.
Przeważają plusy takie jak darmowa wysyłka, ochrona danych personalnych, szeroka gama produktów, filtry ułatwiające wyszukiwane i wiele innych dogodności.
motherzki

Postprzez The Second Boy » piątek, 1 maja 2015, 21:46

cóż daaawno mnie na forum nie było, ale wracam do aktywności i też spróbuje sił w konkursie.
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy po wejściu na Everbuying to nachalny baner zachęcający do subskrypcji newslettera, fakt dzięki temu otrzymujemy 10$ zniżki,ale moim zdaniem mogło by być to mniej nachalne. Strona designem przypomina inne chińskie sklepy szczególnie chyba dobrze znany każdemu geekbuying. Mamy podział na kategorie, informacje o promocjach na dany produkt oraz inne reklamy. Jak na chiński sklep przystało na górze strony mamy jeszcze dodatkowe trzy kategorie czyli New Arrivals,Deals,Hot Products. Zjeżdzając w dół strony możemy odkryć jeszcze jedną niespodziankę mniej nachalny niż zapis do newslettera banner "promo codes". Po kliknięciu dowiadujemy się,że za polubienie(lub inną formę subskrypcji w zależności od platformy) fanpage na portalu społecznościowym (Facebook, Google+ lub Twitter) otrzymujemy dodatkowo 8% zniżki na zamówienie, tym sklep u mnie bardzo zaplusował. W sprawie zniżek warto również wspomnieć o -2% za zakup w aplikacji mobilnej. Na stronie głównej zaciekawiła mnie również informacja o programie lojalnościowym. Za każdy zakup przydzielane są tzw. EB points (za zapłacenie 1$ dostajemy jeden punkcji), a następnie dzięki nim możemy obniżyć koszty zamówienia (za 50 punktów mamy zniżkę 1 $). Warto również odnotować, że punkty przydzielane są również za rejestrację (100 EB points), potwierdzenie emaila (20) oraz za opinie na temat różnych produktów (10-100 EB Points). Program lojalnościowy prezentuje się bardzo ciekawie i z pewnością przyjrzę mu się bliżej. Pozostając w temacie zniżek, za ilość zakupów przydzielane są również rangi, i jak zapewnie się domyślacie im wyższa ranga tym niższa cena. Jeżeli chodzi o asortyment jestem pozytywnie zaskoczony, wreszcie sklep oferujący Piston Basic z wysyłką do Polski (już zamówione!),odnajdziemy tam praktycznie wszystko czego potrzebujemy.Jeżeli chodzi o ceny stoją na normalnym "chińskim poziomie" jak wszyscy wiemy najtaniej na Ali. Zawiódł mnie fakt iż zamówione produkty objęte są tylko 90 dniową gwarancją, ale za to do 30 dni możemy zwrócić produkt bez podania przyczyny. Podsumowując sklep przekonał mnie do siebie przede wszystkim ciekawym programem lojalnościową oraz naprawdę szerokim asortymentem, do minusów należy zaliczyć krótki okres gwarancyjny oraz nachalną propozycję zapisu do newslettera. Mimo to już skorzystałem z oferty sklepu i z pewnością zrobię to kolejny raz. Dziękuje za uwagę.
The Second Boy
AKTYWNY

Pochwały: 8

Postprzez Antyrion » niedziela, 3 maja 2015, 19:13

Moja opinia.

Sklep na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo dobrze i głębsze jego penetrowanie utwierdza w tym przekonaniu.
Layout: 10/10
Mamy ukazaną doskonałą harmonie pomiędzy contentem, a układem graficznym. Ilość ukazywanych nam przed oczami przedmiotów jest wystarczająca, ze względu na wyszukany system filtrowania przedmiotów. Przypomina system jaki jest na wielu podobnych portalach przez co nowy użytkownik od razu wie jak z niego korzystać.

System szukania: 8/10
Zawiera wszystko by sprawnie i bez kłopotów wyszukać odpowiedni dla siebie przedmiot w łatwy i zrozumiały dla każdego sposób. System szybko podpowiada o przedmiot o jaki może nam chodzić lecz niestety nie zawsze się on znajduje w bazie.

Ceny: 6.5/10
Nie odbiegają znacznie od tych co są w innych sklepach. Można znaleźć na prawdę dobre offerty jak i te które wykorzystują niewiedzę mniej poinformowanych klientów.
Zakupy: 8/10
Standardowo jak w każdym sklepie internetowym +
sklep obsługuje płatności PayPal oraz daje 3 miesięczną gwarancję na zakupiony towar.

Bardzo pozytywna akcja "Get $50 Coupon When you sign up for our newsletter" wymiany dóbr. Sklep otrzymuje możliwość informowania klienta o pojawiających się produktach w zamian klient otrzymuje bon o wartości $50.

Podsumowanie:
Wygodny w użyciu z przystępnymi cenami sklep któremu jeszcze trochę brakuje aby każdemu dogodzić. 8/10
Antyrion

Postprzez tooshoo » poniedziałek, 4 maja 2015, 11:36

Ja wole konkretnie po zobaczeniu sklepu i cen:

Świetny towar, super cena, najlepszy sklep! Kupuje to!

ANG. Great product , great price, best shop ! Will buy it!
tooshoo

Postprzez sparrowxxx » poniedziałek, 4 maja 2015, 13:45

Witam. Od dokładnie (co do dnia) roku jestem biernym czytelnikiem Waszego forum. Oto moja opinia.

Forever young

Ostatnie czasy to zdecydowanie tłuste lata dla chińskiego rynku serwującego elektronikę. Jeszcze dekadę temu, określenie „Made in China” nie wzbudzało niczego innego niż politowania i bazarowych skojarzeń trącących tandetą i produktem niskiej jakości, tworzonym na masową skalę gdzieś na końcu świata. Dzisiaj, sytuacja jest zgoła odmienna. Rynek chiński znacznie ewoluował i moim zdaniem przeżywa drugą (trzecią, czwartą…) młodość. Azjatyccy producenci postawili na wysoką jakość w przystępnej cenie i zdaje się, że tym ‘złotym środkiem’ zdobyli, i w dalszym ciągu zdobywają, rzeszę klientów na całym świecie. Rosnący popyt na wysokiej jakości produkty w naturalny sposób przyczynia się do powstawania sporej ilości sklepów z Państwa Środka, oferujących produkty kategorii ‘consumer electronics’. Jednym z takich sklepów jest serwis Everbuying. Co ma on nam do zaoferowania?

Everything

Everbuying jest portalem, skupiającym się na elektronice użytkowej, począwszy od telefonów komórkowych czy tabletach, a kończąc na zdalnie sterowanych zabawkach czy też zegarkach. Co ciekawe, sklep oferuje także ubrania, akcesoria home & beauty czy też sprzęt outdoorowy. Takie połączenie asortymentu może wydawać się dziwne, niemniej jednak nie powinno dziwić nikogo, kto chociaż raz robił zakupy na podobnego typu stronach. Niezmiernie cieszy fakt, że elektronika stanowi większość propozycji. A uwierzcie, jest w czym wybierać.

Na początku był chaos

Serwis wita nas dość prostą stroną główną, z kategoriami produktów po lewej stronie i podstawowym rozwijanym menu na górze, pomiędzy którymi znalazło się miejsce na pasek wyszukiwania. Niestety, czytelność i design to najsłabsze ogniwo portalu. Everbuying powiela pewien ‘chiński trend’ występujący na wielu azjatyckich platformach handlowych tego typu (nawet tych największych). Mianowicie, chodzi o pewnego rodzaju przytłoczenie klienta informacjami i bombardowanie kolorowymi banerami z promocjami. Można odnieść wrażenie, że ogólny wygląd strony jest przestarzały i nie tworzy spójnej całości. Mam nadzieję, że nie zostanę źle zrozumiany – Everbuying jest w pełni funkcjonalną witryną, na której łatwo i bezproblemowo odnaleźć można wszystkie podstawowe funkcje. Chodzi tylko i wyłącznie o formę w jakiej to wszystko zostało zamknięte. Formę, która nie do końca trafia w najnowsze, minimalistyczne gusta i standardy europejskiego klienta. Nie jest to problem Everbuying, tylko wielu chińskich portali, o czym wspominałem wcześniej.

Never say never

Jeszcze kilka lat temu nie odważyłbym się kupić online czegokolwiek w Chinach. Dzisiaj, azjatyckie sklepy to miejsce gdzie zaglądam najczęściej, ale przyznaję się bez bicia - nie kupiłem jeszcze nic na portalu Everbuying. Dlaczego? Powód jest prosty - nigdy o nim wcześniej nie słyszałem. W związku z tym ciężko opisać doświadczenia płynące ze współpracy z tymże sklepem. Niemniej jednak, postaram się przybliżyć ogólne wrażenia płynące z przeglądania witryny. Strona, pomimo pewnych braków w wyglądzie jest bardzo funkcjonalna, a nawigacja nie sprawi problemu nawet największemu laikowi. Proces zakładania konta jest standardowy i prosty do bólu. To samo dotyczy karty produktu. Wyraźnie widzimy cenę, koszt przesyłki, a także podstawowe informacje na temat interesującego nas przedmiotu. Wielki plus za obsługę płatności poprzez serwis PayPal. Myślę, że ten powszechnie znany i bezpieczny system płatności, zachęci wielu niezdecydowanych do skorzystania z serwisu Everbuying. Ci, którzy nie chcą czekać tygodniami na swój zakup, mogą skorzystać z usług jednej z firm kurierskich wymienionych na samym dole strony startowej. Warto przy okazji dodać, ze koszt podstawowej przesyłki jest darmowy. To się chwali!
Jeśli chodzi o asortyment, to ilość oferowanych przez Everbuying produktów jest zdumiewająco duża. Bez problemu odnalazłem interesujące mnie akcesoria czy tez inne przedmioty, nawet te ciężko dostępne u konkurencji. Największym pozytywnym zaskoczeniem była dla mnie możliwość rozmowy z konsultantem poprzez wbudowany moduł chat. Po odczekaniu około minuty, zostałem połączony z konsultantką, która była bardzo pomocna i odpowiedziała rzeczowo na wszystkie moje pytania dotyczące serwisu. Bardzo brakuje mi takiej opcji chociażby na wielkim Aliexpress.

Neverending story

Bardzo cieszy mnie akcja promocyjna przygotowana przez Telchina.pl i Everbuying.net. Dzięki takim działaniom marketingowym wiele osób, w tym także ja, mogą poznać nowy sklep i nowe alternatywy dla swoich zakupów. Żyjemy w czasach, gdzie azjatyckie platformy handlowe powstają jak grzyby po deszczu, co jest bardzo pozytywnym zjawiskiem. Niestety, nie zawsze ilość idzie w parze z jakością. Na szczęście, ten problem nie dotyczy Everbuying. Obserwując pozytywne opinie klientów, tylko utwierdzam się w przekonaniu, że należy brać ten serwis na poważnie i zaglądać tu równie często jak na strony konkurencji.
Podsumowując, serwis Everbuying sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Jest funkcjonalny, łatwy w obsłudze i bogaty we wszelakiego rodzaju asortyment. Sklep kusi kuponami i zniżkami, co czyni jego ofertę jeszcze atrakcyjniejszą. Łyżką dziegciu w beczce miodu jest wizualna strona portalu – przestarzała, nieco krzykliwa i mało atrakcyjna. W zasadzie to jedyny, rażący mankament Everbuying, na który zwróciłem uwagę. Jestem przekonany, że dla wielu potencjalnych klientów nie będzie on jakąkolwiek przeszkodą w użytkowaniu portalu.
Jak poradzi sobie Everbuying w przyszłości? Tego nie wie nikt, lecz śmiało można przyznać, że czasy, w których popyt na chińską elektronikę wysokiej jakości przewyższa podaż, świadczą o świetlanej przyszłości serwisu. Cóż więcej, pozostaje tylko życzyć, aby niekończąca się opowieść Everbuying trwałą jak najdłużej, z pożytkiem dla klienta.
sparrowxxx

Następna strona

Powrót do Everbuying.net