• Reklama

KONKURS: Pochwal się zakupem, odbierz nagrodę.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: KONKURS: Pochwal się zakupem, odbierz nagrodę.

Postprzez marx » 3 lis 2014, o 18:52

czy ktoś dostał 2 plusy? widzę po jednym, a nagrodę trzeba zwycięzcy wysłać.
W tym miesiącu kolejna tura konkursu.
marx
Administrator

Pochwały: 211

Reklama

Postprzez lordwu » 4 lis 2014, o 15:14

Zakupione rekawiczki niby Mechanix po 6,72 USD kupione w listopadzie doszły do mnie wczoraj

http://screenshooter.net/100482076/dlgakec

Jako że dobrze sie je nosi bo przy nadgarstkach troszkę ciasniejsze a potem dobrze dopasowane. Mysle ze jest to produkt dla osob takich jak ja czyli osób które nie przepadaja za rękawiczkami :) Uważam ze na niewilkie mrozy beda super. W miare używalności napewno opisze ile wytrzymały :) W komentarzu na alim napisalem ze jadac autem na kierownicy slizgają sie wiec mysle ze w sezonie moto niekoniecznie sie spradza. Choć zauważyłem delikatne dziurki (odpowieczniki) przy każdym palcu z boku.
lordwu

Postprzez ciupaandrzej » 15 sty 2016, o 21:40

Zakupiłem dzisiaj nowość - premiera z 11 stycznia 2016 - smartfon Xiaomi Redmi 3 z szarą metalową obudową . Zapłaciłem 149 $ z darmową wysyłką . Jak przyjdzie - to się pochwalę. Zobaczymy - myślę że fajna rzecz !
ciupaandrzej

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić