• Reklama

koniec czasu dostawy co robic

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

koniec czasu dostawy co robic

Postprzez mysha87 » 14 paź 2013, o 20:57

za 4 dni konczy sie czas dostawy (45 dni)a nadal nie dostalam paczki od 21.09 wisi w pekinie - w momencie jak chce otworzyc spor z opcja Nie otrzymalam towaru - towar jest wciaz w drodze wyskakuje mi komunikat ze czas dostawy konczy sie 19.10 ze przed ta data nie moge otworzyc sporu , jezeli po tej dacie nie otrzymam towaru dopiero wtedy moge otworzyc spor

a wyczytalam ze jezeli nie zatwierdze dostawy lub nie przedluze czasu dostawy do 19,10 to oni tego dnia z automatu przeleja chinolowi kase

wiec co mam robic bo jeszcze nei mialam takiej sytaucji a szczerze powiedziawszy nie chce czekac w nieskonczonosc na ta przesylke....

chyba ze jest inna opcja na otworzenie sporu
mysha87

Reklama

Re: koniec czasu dostawy co robic

Postprzez drago68 » 14 paź 2013, o 21:13

mysha87 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Możesz otworzyć spór!!!
Zaznacz tak jak zaznaczałaś i odznacz pełny zwrot i kliknij zatwierdź .Nie czekaj już dłużej jak masz 4 dni do końca.Cyba ,że dogadasz się z chińczykiem i on z automatu przedłuży czas dostawy, Mi tak zrobił w 3 paczkach, ale czas dostawy był ustawiony na 35 dni nie 60 dni i przedłużył o cały miesiąc, choć dwie już mam...
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez szatri » 26 lis 2013, o 00:49

Nie znalazłem tematu który by pasował do mojego problemu wiec tu napiszę:

Kupinem telefon ponad 2 miechy temu,
Dostałem go jakieś 3 tyg temu, brakowało w środku w paczce pokrowca i innych bajerów z giftów, pisałem z chinola (ugood) o tym i proponował mi wysłać w następnym zamówieniu ale nie mam potrzeby na koleje zamówienie, chciałem zwrot z 10$ , jak było 6 dni do końca dostawy otworzyłem spór, chinol miał 5 dni na odpisanie, po 2 dniach zmodyfikowałem spor dodając nowe fotki że w paczce był tylko sam telefon (czas sporu się znowu wydłużył do 5 dni, a dostawy było 3 lub 4), dzisiaj lukam na ali i widzę że transakcja jest finished.

Jak chinol mógł ot tak sobie zakończyć przed czasem spór i tranzakcie?
szatri

Postprzez bartazzz » 26 lis 2013, o 01:26

Wejdź wdispute poczytaj details

Wysłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 4
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez dytruff » 26 lis 2013, o 04:36

Sprawdź skrzynkę pocztową, bo tam będzie odpowiedź. Jeżeli spór się zakończył, to już nie sprawdzisz z poziomu ali. Sprzedawca musiał zaakceptować warunki jakie były podane.
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Postprzez drago68 » 26 lis 2013, o 09:30

Posprawdzaj wszystko co koledzy wcześniej napisali. Chińczyk prawdopodobnie bał się eskalacji sporu i zatwierdził Tobie spór.
Myślę, że powinieneś mieć zwrot kasy o którą się domagałeś.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez szatri » 26 lis 2013, o 12:50

Wszysko na to wskazuje.
Please note:
You should receive your refund within 7-10 working days. If there is a delay, please check with your issuing bank or contact us for help.

We would like to invite you, our valued customer, to participate in our survey to learn more about your recent experiences on AliExpress so that we can improve.Click here to take survey

poczekam, i zobaczę
szatri

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI