• Reklama

Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Postprzez ded » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 00:35

Uważam, że uwaga dotycząca plastiku i ewentualnego zatrucia jest na miejscu. Trzeba brać wszystko pod uwagę. Tyle, że większość rzeczy które kupowałem z Chin to mniej lub bardziej plastik i są to rzeczy codziennego użytku. Jak by było coś nie tak to i tak mam z nimi kontakt. Niby co innego pióro wieczne, ale zęby myję 2 min a piszę dużo dłużej, ręka się poci itp a już piórem nikt się nie przejmuje. Nie przesadzałbym z tym demonizowaniem chińskiego plastiku.
ded

Pochwały: 3

Reklama

Postprzez marcin19883 » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 01:49

Ja kupuje końcówki sprowadzane z Niemiec oryginalne na alledrogo. Coś koło 30 zł za 4 sztuki. Nie opłaca się z ali kupić, bo koszt złotego z groszami tańszy, wole PL i z Niemiec. Nie miałem nigdy problemów. Oral B niemieckie, więc raczej sprowadza się od nich
marcin19883

Postprzez marcoos1 » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 03:06

A te wszystkie z allegro to nie są z Chin?
Wiele rzeczy teoretycznie polskich czy niemieckich firm ma oznaczenie "wyprodukowano w P.R.C." lub "made in China"
marcoos1
VIP

Pochwały: 39

Postprzez haber01 » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 05:56

Pewnie też są,tylko jak ktoś to sprowadza legalnie, to musi mieć kwity na materiał z którego to jest wykonane, czy nie zawiera zakaźnych substancji na terenie UE. Jak ktoś sprowadza na lewo, to loteria.
Aczkolwiek każdy ma wybór i prawo wkładać do buzi to co mu się podoba :-D
haber01

Pochwały: 7

Postprzez squadak » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 13:00

http://www.aliexpress.com/item/Oral-aut ... 71207.html
Zamawiałem już parę razy końcówki do szczoteczek. Większość była marnej jakości i po 2-3 myciach nadawały się do wyrzucenia. Te jako pierwsze są naprawdę bardzo dobre. Są to jakieś no-name, a nie podróbki, ale jakością jestem usatysfakcjonowany i jak będę zamawiać drugi raz to na pewno wybiorę te.

Autor postu otrzymał pochwałę
squadak

Pochwały: 4

Postprzez marcin19883 » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 13:55

marcoos1 napisał(a):A te wszystkie z allegro to nie są z Chin?
Wiele rzeczy teoretycznie polskich czy niemieckich firm ma oznaczenie "wyprodukowano w P.R.C." lub "made in China"

Dziwne to ale szukając oryginałów na Ali, ceny nie są sporo niższe. Jak mówiłem 1zł 2 z groszami. Jak się potrzebuje końcówek to się zamawia gdzie bliżej.
marcin19883

Postprzez Pinky » wtorek, 8 września 2015, 18:32

Zamówiłem : http://www.aliexpress.com/item/4pcs-Ele ... -EMrvr7QjE

Polecam. Są miękkie i bardzo przyjemnie się myje. Nie mają żadnych bajerów typu żółte gumki, kształt również zupełnie inny niż Oral-B i wchodzą może ciut ciężej ale używa się je wygodnie (zresztą spójrzcie na feedback)
Pinky

Pochwały: 3

Postprzez walek » wtorek, 8 września 2015, 19:11

Pinky napisał(a):Zamówiłem : http://www.aliexpress.com/item/4pcs-Ele ... -EMrvr7QjE

Polecam. Są miękkie i bardzo przyjemnie się myje. Nie mają żadnych bajerów typu żółte gumki, kształt również zupełnie inny niż Oral-B i wchodzą może ciut ciężej ale używa się je wygodnie (zresztą spójrzcie na feedback)

Może i przyjemnie się myje jednak jakość pozostawia wiele do życzenia. W ciągu niespełna 2 m-cy zużyłem ich 3 opakowania (12 sztuk) i wróciłem do oryginałów, które suma sumarum wychodzą taniej niż eksperymenty z wątpliwą jakością :mrgreen:
walek

Postprzez miks » wtorek, 8 września 2015, 21:13

Nie jestem stomatologiem, ale skoro już kupujecie szczoteczki elektryczne to rozważcie soniczne bez obrotowej końcówki.
Twórcą patentu nota bene z lat 70-tych ubiegłego wieku jest Philips. Później były też Panasonici i inne.
Dlaczego właśnie takie i na jakiej zasadzie działają to każdy zainteresowany sam sobie doczyta.
Szczoteczki jako takie to również polecam te miękkie. Są jeszcze bardzo miękkie, ale te nie każdemu podejdą i trzeba do nich przyzwyczaić się.
miks

Postprzez kaol » środa, 13 kwietnia 2016, 14:45

Witajcie! :D
Może kogoś to zainteresuje ;)
Ja zakupiłem te:

Kod: Zaznacz cały
http://www.aliexpress.com/item/4pcs-Soft-Bristles-EB-18A-Rotary-B-Electric-Toothbrush-Heads-Replacement-Oral-Hygiene-for-Braun-Oral/32269500825.html
http://www.aliexpress.com/item/Oral-automatic-rotate-toothbrush-Electric-B-Tooth-Brush-Heads-Replacement-Soft-Bristle-for-Braun-Floss-Action/2048671207.html

Jakość pierwsza klasa :) Nie sypią się jak te najtańsze zamienniki które czasem i na 1 mycie nie wystarczały.

Używam je już od 8 miesięcy i wymieniam jakoś co miesiąc czy 2 i żadna mi się nie zepsuła i przestała kręcić zawsze wymieniałem bo ileż można z jednej korzystać :D
Te drugie mi bardziej podeszły, wiec je bardziej polecam :)

Autor postu otrzymał pochwałę
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez kaol » czwartek, 25 sierpnia 2016, 18:06

Ja raz kupiłem ostrza do maszynki bo się stępiła.
Jakość tragedia są tak tępe, że tą starą którą miałem lepiej goiła po 3 miesiącach niż nową z aliexpress
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 6

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić