• Reklama

Kompaktowy, do WoT z dobrym aparatem,GPS-em i FM do 800zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Kompaktowy, do WoT z dobrym aparatem,GPS-em i FM do 800zł

Postprzez parart6 » 7 kwi 2015, o 14:58

Cena (bez VAT): 650 bez VAT-u (800 zł z VAT-em)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: tak powyżej 4 cali ale bardziej zależy mi na compact-owych gabarytach telefonu
Ilość RAM/ROM/Procesor: od 1,5G GB RAM/
Dual/Single sim: nie ma znaczenia
Preferowane marki: nie mam
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): to zależy od oferty
Wymagania (parametry, funkcje): Musi mieć radio FM, sprawnie działający GPS, robić dobrej jakości zdjęcia (raczej od 8 mpx)

Opis: Szukam telefonu który nie powinien być większy wymiarami od LG G2 mini. Jednak nie wykluczam definitywnie niewiele większego.
Zależy mi na płynnym systemie na którym będzie działać bez problemu np. World of Tanks. Istotne jest tez dla mnie by aparat tylni robił przyzwoite fotki i nie gorsze od mini który obecnie posiadam a najlepiej na poziomie galaxy S2. Korzystam z nawigacji więc GPS ma chodzić. Na baterii przy włączonym ekranie mógłby działać tak powyżej 5h. Wchodzi w grę nowy lub używany.
parart6

Telefon:: LG

Reklama

Re: Kompaktowy, do WoT z dobrym aparatem,GPS-em i FM do 800z

Postprzez radier » 7 kwi 2015, o 15:09

W wota ciężko się gra na Note, a ty chcesz to robić na jeszcze mniejszym ekranie? Testowałem też na 10" iPad'zie i dopiero w takich warunkach można bez ograniczeń skupić się na zabawie.

Wysłane z mojego GT-N7000
radier
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: Samsung

Postprzez parart6 » 7 kwi 2015, o 16:19

Czy będę grał czy nie w WoT to mniej istotne bo obecnie na LG G2 mini nie uruchamia się, więc jest to odnośnik do wydajności przyszłego smartfona.
Poza tym mimo moich wątpliwości co do rozmiaru czyli wygodnego korzystania zastanawiam się nad LG G2 z aliexpress. Tyle czy warto go sprowadzać i czy jest to oryginał?
parart6

Postprzez HooCairs » 7 kwi 2015, o 16:42

Jest to oryginał, ale nie warto go sprowadzać gdyż jest to wersja refurbished czyli nie dość że używana to jeszcze coś w nim było naprawiane lub wymieniane, w dodatku nie wiesz co i nie masz żadnej pewności, że nie padnie po jakimś czasie. Poza tym nawet w tej cenie są lepsze chińskie telefony. Najlepszy pod względem wydajność/cena byłby Gionee Elife E7, akurat złapałbyś się cenowo (mam nawet na sprzedaż), ma on ten sam procesor co LG G2, ale jest nawet wydajniejszy i ma 3gb ramu. Ma on jednak 5,5 cala więc jest spory, a Tobie zależy na kompaktowych wymiarach. W takim razie pozostaje Ci tylko i wyłącznie Iuni u2 (4,7 cala). Też ma ten sam, bardzo wydajny procesor, ale jest też 100zł droższy (mowa o wersji 3gb). Zdjęcia robią bardzo podobne, stojące na bardzo wysokim poziomie. Reszta parametrów też niemalże niczym się nie różni.
HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Postprzez parart6 » 7 kwi 2015, o 17:08

Też początkowo mnie zainteresował lecz prawdopodobnie niema radia fm co go dyskwalifikuje. Poza tym czytałem że ma problem z zasięgiem przez metalową obudowę.
parart6

Powrót do Jaki telefon kupić ?