• Reklama

Kombajn do wszystkiego około 1500

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Kombajn do wszystkiego około 1500

Postprzez mumin3k » niedziela, 23 października 2016, 15:06

Witam,
Cena (bez VAT): 1700 lub 1600 przy zakupie w Chinach
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5 - 6" full hd
Ilość RAM/ROM/Procesor: Co najmniej 3gb, co najmniej 32gb, snapdragon 820 lub minimalnie gorszy, ewentualnie lepszy
Dual/Single sim: dual nie jest wymagany
Preferowane marki:jestem otwarty na propozycje
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Brak wymagań, zależy gdzie będzie opłacalniej
Wymagania (parametry, funkcje):

Poszukuje telefonu, który ma zastąpić G3 który obecnie sztucznie jest podtrzymywany przy życiu. Telefon ma być w zasadzie kontynuatorem koncepcji g3 więc ekran 5.5" do 6". Mocne bebechy jak najmocniejsze. 64bity to chyba oczywistosc. Ramu co najmniej 3Gb. Aparat całkowicie nie istotny. Jak dla mnie mogłoby go nie być. Telefon ma dla mnie być wybitnie mobilnym narzędziem do pracy od czasu do czasu edytowanie skryptów php i testowanie na lokalnym serwerze na telefonie. Toteż hardware musi być w stanie ciągnąc jedna- dwie aplikacje w tle. Do tego telefon musi być rootowalny telefon bez możliwości roota jest kompletnie dla mnie bezużyteczny. Bardo miło widziane OTG. Aktualnie najbardziej mi się podoba:
Letv pro 3
Xiomi redmi 3 pro chociaż tutaj trochę słabo z ekranem
Oneplus 3
I jeśli chodzi o czysta teorie to letv wydaje się najlepszy jednak mam pewne obawy co do ewentualnego serwisu. Jak jest z naprawami w Polsce? Z góry dziękuję za pomoc
Ostatnio edytowano niedziela, 23 października 2016, 15:21 przez mumin3k, łącznie edytowano 2 razy
mumin3k

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Kombajn do wszystkiego około 1500

Postprzez blue_voyager » niedziela, 23 października 2016, 15:07

Dodaj obowiązkowy szablon w przeciwnym razie kosz.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Postprzez marik1 » niedziela, 23 października 2016, 15:27

LeEco na pewno nie będzie miał łatwego życia. Naprawy najpewniej na tym drugim kontynencie. W OnePlus warto poczekać chyba na odświeżony model (3T). Xiaomi Redmi 3 Pro w tym zestawieniu brzmi... Śmiesznie. Ewentualnie Redmi Pro (spokojnie Mediateka x25 kupisz), ale o wiele lepiej zapoluj na Mi 5s Plus. Jest jeszcze Axon 7. Co do roota, musisz niestety sam sprawdzić, gdzie jest/będzie dostępny. Tak samo OTG.
marik1
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez mumin3k » niedziela, 23 października 2016, 15:35

Nie chodzi mi serwis gwarancyjny. Chodzi mi o kogoś kto będzie mi w stanie wymienić gniazdo i czy inna pierdołke która może się zepsuć. A jednak snap 821 bardzo mnie kusi. Zapomniałem zaznaczyć że mój g3 pożyje jeszcze trochę więc jak jakaś ciekawa premiera się zapowiada to mogę poczekać.
mumin3k

Postprzez ra-vau » niedziela, 23 października 2016, 15:44

Premiery pojawiaja sie co tydzien :P mozna czekac w nieskonczonosc :)

ZUK Z2 pro jest na promocji w tomtop za 320$

Pro 3 - swietny wybor, ktos napewno go naprawi, poszukaj, sa ogloszenia na znanym portalu :)

Mi5s plus recenzje robi marxx, yo możesz poczekac i sam ocenic czy warto :)
Ostatnio edytowano niedziela, 23 października 2016, 20:13 przez ra-vau, łącznie edytowano 1 raz
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 96

Postprzez Flyagaric » niedziela, 23 października 2016, 16:08

Jeśli chodzi o promocje tomtop, to raczej bym szedł w Z2 Pro - dużo ciekawszy fon od Z2.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez monsiejowa » niedziela, 23 października 2016, 21:36

Stoję przed podobnym dylematem. Oneplus 3 ma snapdragona 820 oraz batrię lekko ponad 3000 mAh zaś lee pro 3 snapdragona 821 i baterię ponad 4000 mAh. Narazie czekam na recenzję z polski oraz informacjię jak spisuje się bateria. Poza tym narazie nigdzie nie mają koloru gray więc i tak pozostaje mi czekać, a im bliżej grudnia tym więcej promocji. Jeszcze znalazłem jednego potencjalnego faworyta, którego premiera ma mieć miejsce we wtorek 25.10.2016 - Xiaomi Mi Note 2. Jeśli cena nie będzie z kosmosu to chyba będzie najlepszy wybór wg mnie. Oczywiście jeśli specyfikacja się potwierdzi. Słychać rownież o następcy Oneplus 3 na snapdragonie 821 lecz nie wiadomo kiedy wyjdzie i cena pewnie będzie zaporowa w porównaniu do w/w modeli. Aczykolwiek zastanowic się mozna.
monsiejowa

Postprzez mumin3k » poniedziałek, 24 października 2016, 09:54

Mi note 2 wydaje się skrojony na moje potrzeby. Tylko ciekawe ile sobie za niego będą życzyć. Jeśli cena wyjdzie rozsądna to chyba będzie bardzo rozsądny wybór. Szczególnie że społeczność xiaomi jest już nieźle ukonstytuowana więc chyba nawet na custom Romy można szybciej liczyć nóż w przypadku Leeco
mumin3k

Postprzez wally » poniedziałek, 24 października 2016, 10:03

Sam czekam z niecierpliwoscia na jutrzejsza premiere - zgodnie z zapewnieniami i bannerami reklamowymi to powinno sie udac go sciagnac za ok 2k. Patrzac na ceny innych flagowcow Xiaomi, za pol roku bedzie pewnie do wyrwania za 1500 a to juz bardzo uczciwa cena jak za takie cacko. Moj nexus 5 bedzie mial w koncu godnego nastepce :)
wally

Postprzez mumin3k » poniedziałek, 24 października 2016, 10:58

W wersji 6/128 cena będzie koło 500$ a przy 4/32 około 400$ przynajmniej z tego co znalazłem. I chyba dopóki nie dojadę g3 do końca(czyli prawdopodobnie do po łamania płyty głównej :)) poczekam i jeśli stanie się to szybko to wezmę kastrata a jeśli potrzyma jeszcze trochę to poczekam aż 6/128 zejdzie do jakiś 1700 ewentualnie. Wydaje mi się to niezła opcją. Ciekaw jestem benchmarkow czy Leeco pro 3 zostanie pokonany. To będzie bardzo ciekawy materiał do porównania softow moim zdaniem.
mumin3k

Postprzez monsiejowa » poniedziałek, 24 października 2016, 17:41

Trzeba sobie zadać pytanie czy doplata 100$ do wersji 6/128 jest aż tak opłacalna skoro można mieć w zasadzie to samo pod szyldem leeco. Uważam, że le pro 3 ze swoją ceną szbyko zdobędzie duży udział rynku i romy również szybko się pojawią. Xiaomi bardziej mi się podoba wizualnie no i miałem już do czynienia z redmi pro 3 gdzie byłem zadowolny ze słuchawki ale trafił się dobry kupiec więc sprzedałem. Podejrzewam, że realna cena za którą będziemy mogli kupic Mi Pro 2 to ok.550$. A to już kwota nie mala. Myślę, że warto będzie kupic teraz le pro 3 przetestować przez kilka miesięcy, w między czasie ceny Xiaomi się ustabilizują i można wtedy rozważyć zakup tego modelu.
monsiejowa

Postprzez Rafal1435 » poniedziałek, 24 października 2016, 18:06

monsiejowa napisał(a):Trzeba sobie zadać pytanie czy doplata 100$ do wersji 6/128 jest aż tak opłacalna skoro można mieć w zasadzie to samo pod szyldem leeco. Uważam, że le pro 3 ze swoją ceną szbyko zdobędzie duży udział rynku i romy również szybko się pojawią. Xiaomi bardziej mi się podoba wizualnie no i miałem już do czynienia z redmi pro 3 gdzie byłem zadowolny ze słuchawki ale trafił się dobry kupiec więc sprzedałem. Podejrzewam, że realna cena za którą będziemy mogli kupic Mi Pro 2 to ok.550$. A to już kwota nie mala. Myślę, że warto będzie kupic teraz le pro 3 przetestować przez kilka miesięcy, w między czasie ceny Xiaomi się ustabilizują i można wtedy rozważyć zakup tego modelu.

Możesz uważać co chcesz... Z x800 US było to samo niby cena była fajna wszyscy ppdnieceni że romy fajne wyjdą i co? Do tej pory jest g...
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?