• Reklama

Kolejny nudny telefon do 1000 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Kolejny nudny telefon do 1000 zł

Postprzez Leszek333 » 5 mar 2016, o 18:32

Na początku witam wszystkich.

Cena (bez VAT): 250 dolców/1 000zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5 cali +- 0,5 cala
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3gb/bez znaczenia/bez znaczenia
Dual/Single sim:dual sim
Preferowane marki: z Androidem!
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętne- lepsza oferta wygra
Wymagania (parametry, funkcje): obsługa Areo2, dobry aparat tył i przód, w miarę świeży, płynnie chodzący
Opis: Telefon jak wiadomo do użytku codziennego. Chciałbym żeby to co mi przyjdzie było gotowe do używania- bez wgrywania romów, języków itp. Zależy mi żeby była navi działająca, obsługa areo2, tylko na androidzie 5, żeby nie zamulał jak obecny a820.
Miele widziane: ładowanie indukcyjne(bezprzewodowe), możliwość ładowania ładowarkami o większym napięciu, wymienna bateria, linki do stron z ofertami
Nie mile widziane: jakieś wynalazki, nie sprawdzone do końca telefony i firmy.

Ponieważ bedzie leżał w pracy na biurku design też ma znaczenie ;)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
Leszek333

Reklama

Re: Kolejny nudny telefon do 1000 zł

Postprzez bandit » 5 mar 2016, o 18:36

Zuk Z1. Lekko przekroczy budżet ale szczerze polecam. Dobra bateria aparat w porzadku. System CM 13.

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka
bandit

Pochwały: 1

Postprzez Quis » 5 mar 2016, o 18:41

Może Meizu MX5.
Quis
VIP

Pochwały: 28

Postprzez Leszek333 » 5 mar 2016, o 18:53

Jeśli macie wiedzę na temat konkretnych modeli prosiłbym o więcej info takich jak:
bezprzewodowe ładowanie
możliwość podłączenia ładowarki o większym napięciu
przybliżona cena w której można kupić
Niestety do takich rzeczy nie jest łatwo dotrzeć w specyfikacji :)
Leszek333

Postprzez Herezja » 5 mar 2016, o 19:45

Koledzy podają Ci konkretne modele a Ty poszukaj je na Kimovil i porównaj.

Wysłane z mojego MX_Base przy użyciu Tapatalka
Herezja
AKTYWNY

Pochwały: 29

Postprzez pawellabedz » 5 mar 2016, o 19:52

Nie chcę oceniać ale dla mnie jest chore podłączanie nawet szybkiej ładowarki z bezprzewodowym ładowaniem, gdyż to traci sens szybkiego ładowania :) amen
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez Leszek333 » 5 mar 2016, o 20:26

A dla mnie ma sens. W pracy gdzie telefon często biorę, dzwonie i pisze odkładam na ładowarkę indukcyjną, mam bez nieustannego podłączenia kabla. W domu gdy tel może leżeć w jednym miejscu godzinę, dwie podłączam do sieciowej i daje czadu.
BTW.
Kimovil nie powie mi który tel bedzie mi się zacinał, jego wady i zalety w codziennym użytkowaniu, czy bezproblemową obsługę areo2. Takie rzeczy można stwierdzić dopiero empirycznie.
Bo żeby ustalić zakres cen na ali i porównać to nie muszę zakładać tutaj tematu...
Leszek333

Postprzez tomikitwo » 5 mar 2016, o 20:37

Serio w dobie tanich jak barszcz pakietów neta jeszcze ktoś korzysta z Aero2?
Zuka z1 ma mój kolega, bawiłem się nim sporo. Jest wielki jak krowa i brzydki jak listopadowa noc, ale ma ogromną zaletę w postaci OSa. Chciałbym mieć telefon oficjalnie pracujący na CM, ale niestety jak miałem Zuka w kieszeni to musiałem go wyjmowac przed wsiadaniem do auta, bo mi się noga nie zginala :P Wadą dla mnie jest też usb type-c, bo jak np. u kogoś jestem i mam ze sobą letv to muszę ciągle pamiętać o przejściowce i cały czas je gubię.

Wysłane z mojego NX506J przy użyciu Tapatalka

Autor postu otrzymał pochwałę
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 29

Postprzez TediPower » 5 mar 2016, o 22:23

Zmień spodnie a bojówki boczne kieszenie mieszczą wszystko ja swojego oszpecilem plastikowym pancerne wyglądający pokrowcem i podoba mi się jeszcze bardziej. Przynajmniej nie mam problemów z wyborem Romów bo ten co jest działa prawidłowo i cieszę się że nie namowiliscie mnie aż tak na XIAOMI czy letv bo jak czytam forum to się cieszę że mam za wielkiego za ciężkiego z ramami jak stary obraz w pełni działającego fona.

Wysłane z ZUK Z1 ;)
TediPower
AKTYWNY

Pochwały: 19

Postprzez Leszek333 » 6 mar 2016, o 01:12

Do pracy biurowej nie pójdę w bojówkach ze względu na telefon. U mnie wskazany jest szyk i elegancja a nie bojówki albo inne dresy :) także duży tel działa na - bo nie nosze ze sobą żadnej teczki wiec muszę go pomieścić w kieszeni ;)

Edit: admin: czas mamy zimowy a nie letni, źle jest podany na forum :)
Leszek333

Postprzez TediPower » 6 mar 2016, o 01:18

To w takim razie Nokia 6310i zajebista kształt przypomina wibrator a jak wsadzisz w kieszeń to babki będą myślała że ci ciągle stoi ;) do tego szykowne spodnie rurki by wyzwolić fantazje u kobiet.
A tak na serio jak biegasz w garniaku to masz klapy w marynarce gdzie się Żaczek pomieści albo jakaś mała biedroneczke musisz kupić tak ze 4 cale.

Wysłane z ZUK Z1 ;)
TediPower
AKTYWNY

Pochwały: 19

Postprzez Leszek333 » 6 mar 2016, o 01:30

Najczęściej ubieram się jeansy+koszula. A pedalskie rurki nie są w sferze moich zainteresowań.
Ale odbiegasz za bardzo od tematu, nie istotne co robię z kim i w jakim ubraniu. Obecnie mam tel 4,5 cala i jest ok, nowy mógłby być ciut większy.
Leszek333

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?